Szukaj

Filiżanki do espresso

Sortuj
30 Produkty
Sortuj

Estetyczne filiżanki do espresso

Celebruj chwile z ulubioną espresso w wyjątkowych filiżankach dostępnych w sklepie internetowym Westwing. Aby utrzymać odpowiedni smak i aromat kawy, filiżanki do espresso są niewielkiego rozmiaru, posiadają grube ścianki oraz zaokrąglone dno bez ostrych kantów. Niewielka pojemność i wąska średnica, wraz z grubą ceramiką powodują, że temperatura espresso jest odpowiednia.

Filiżanka do espresso w Twoim stylu

Espresso to jeden z najbardziej popularnych napojów kawowych. W sklepie online Westwing kupisz filiżanki do kawy w wielu wersjach. Znajdziesz u nas modele jednokolorowe, gładkie, ręcznie malowane oraz ozdobione ciekawymi wzorami. Najmniejsze z nich mogą pomieścić ok. 50 ml espresso, zaś największe nawet 100 ml. Do podawania espresso nadają się zarówno filiżanki wykonane z porcelany, jak i szkła, ceramiki czy gliny. Filiżanka do espresso kupione w sklepie internetowym Westwing to idealny wybór dla prawdziwego fana małej czarnej.

Filiżanki do espresso dla Twoich gości

Odpowiednie filiżanki do espresso mają znaczenie i wpływają na smak oraz aromat kawy. Chcąc dzielić przyjemność picia kawy z bliskimi, wybierz zestawy filiżanek. To również świetny pomysł na prezent. Miłośników klasyki ucieszy biała gładka filiżanka do espresso, ale w naszej ofercie można znaleźć także filiżanki ręcznie malowane. Nowocześni kawosze na pewno ucieszą się z filiżanek z pięknym wzorem, oryginalnym napisem lub kształtem. Bez wątpienia będą one wspaniałą oprawą dla porcji aromatycznego espresso i umilą niejedno popołudnie spędzone przy wyśmienitej kawie.

Kup filiżanki do espresso na Westwing

Jeśli kochasz kawę, na pewno zależy Ci, aby miała odpowiednią „oprawę” – czyli była podana w elegancki sposób. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz bogaty wybór filiżanek do espresso w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach. Mamy dla Ciebie nie tylko filiżanki zaprojektowane w ciekawy sposób, lecz także wykonane z trwałych materiałów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealne filiżanki do espresso dla siebie. Kawa podana w odpowiedniej filiżance zawsze będzie smakować lepiej.