Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Fotele rozkładane

6 Produkty
Sortuj: Popularność
Sortuj: Popularność

Niezapowiedziana wizyta rodziny lub przyjaciół? Większa liczba gości niż spodziewana? Żaden problem, jeśli w domu znajduje się fotel z funkcją spania. Rozkładany fotel to wielofunkcyjny i praktyczny mebel, który nie zajmuje dużo miejsca. Odkryj naszą selekcję i znajdź wymarzony fotel do spania!

Fotele rozkładane: alternatywa dla sofy do spania

Sofa do spania to niezwykle popularny mebel wypoczynkowy, jednak w bardzo małych mieszkaniach może brakować na nią miejsca. Wtedy z pomocą ruszy fotel rozkładany, który spełnia podobne funkcje. To mebel równie wygodny, a co więcej, na rynku są dostępne modele w różnych stylach, wzorach i kolorach. Fotele rozkładane różnią się także materiałami, z których są wykonane. Dużą popularnością cieszą się te obite miękkim welurem. Bardzo łatwo znaleźć fotel do każdej aranżacji.

Wielofunkcyjne fotele z funkcją spania

Fotel rozkładany do spania jest praktyczny i wielofunkcyjny. W ciągu dnia posłuży za komfortowy kącik do czytania czy oglądania filmów. Sprawdzi się także jako dodatkowe siedzisko i miejsce do zabawy dla dzieci. Wieczorem fotel rozkładany można zamienić w wygodne łóżko. W zależności od rozmiaru i wielkości fotela mogą na nim spać jedna lub dwie osoby. To doskonałe rozwiązanie, jeśli często mamy niezapowiedzianych gości. Problem z dodatkowym miejscem do spania zostanie raz na zawsze rozwiązany.

Odkryj fotele rozkładane z funkcją spania na Westwing

Fotele rozkładane z naszej oferty charakteryzują się miękką tapicerką i łatwością rozkładania. A po rozłożeniu mają standardową długość 200 cm. Zadbaliśmy również, aby były nie tylko praktyczne, ale również eleganckie, aby szybko ze stylowego fotela mogły stać się wygodnym miejscem do spania.

Z rozkładanym fotelem w kilka chwil przygotujesz piękne i przede wszystkim wygodne posłanie dla Twoich gości. A na co dzień zyskasz stylowy fotel tapicerowany w Twoim salonie.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000