Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Buty schowane w pufie

Sandały, sztyblety i mokasyny: kochamy je wszystkie! Pozostaje pytanie, gdzie je pomieścić? Zaraz po wejściu do domu widzisz porozrzucane w nieładzie buty. Jedne zbierają kurz w rogu pokoju, o inne potykasz się w drodze do kuchni – buty można przechowywać jednocześnie praktycznie i nowocześnie. Dzięki przydatnym wskazówkom naszych ekspertów ds. wnętrz z łatwością utrzymasz porządek. Zainspiruj się naszymi pomysłami na przechowywanie butów i zmień swoją garderobę nie do poznania!

Ulubione pary zawsze pod ręką

Buty, które nosisz regularnie, powinny być w zasięgu ręki, ale jednocześnie pięknie wyeksponowane. Czy istnieje lepszy sposób niż wykorzystanie wnęki na dodatkowy regał w przedpokoju? Jeśli również masz miejsce, którego po prostu nie używasz, obudź w sobie kreatywność i przekształć cenną przestrzeń w Twoje małe miejsce na przechowywanie butów. Za pomocą regału lub pojedynczych półek, możesz samodzielnie stworzyć własną, stylową witrynę do przechowywania obuwia. Ten patent możesz również wykorzystać, aranżując przestronną garderobę. Dzięki temu, w mgnieniu oka, dobierzesz odpowiednie buty do swojego stroju. Praktyczniej się nie da!

Szafa pełna różnorodnego obuwia

Przechowywanie butów: oszczędność miejsca i stylowy wygląd

Jeśli masz mało miejsca lub Twoja kolekcja butów jest nieduża, klasyczna szafka na buty w zupełności wystarczy do przechowywania Twoich ulubieńców. Jeśli jednak cenisz oszczędność miejsca i stylowy wygląd, praktyczne meble jak pufy, siedziska 2 w 1, skrzynie będą idealne do schowania butów!

Wskazówka: Górną część możesz używać do siedzenia lub jako stolik pomocniczy. Z kolei, otwarta garderoba pozwoli Ci, łatwiej utrzymać porządek w szafie i schludnie ułożyć obuwie. Ponadto, przemyślana organizacja garderoby znacznie ułatwia znalezienie obuwia stosownie do okazji.

Otwarta szafa z wieszakiem i półkami na buty

Który schowek na buty będzie dla mnie odpowiedni?

Wybór schowka powinien być dostosowany do Twoich potrzeb, a także ilości butów, które posiadasz. Jeśli masz zaledwie kilka par, nie masz potrzeby aranżowania osobnego pomieszczenia. W takim przypadku, zazwyczaj wystarczy, jeżeli zaopatrzysz się w mniejszy mebel lub organizer na buty. Sprawa ma się inaczej, jeśli uzbierałaś już sporą kolekcję butów i nie zamierzasz na tym poprzestać. Oczywiste jest, że gdzieś trzeba je pomieścić i nadal mieć pod ręką. Więc jeśli posiadasz więcej niż 50 par obuwia, powinieneś pomyśleć nad dodatkowym miejscem w garderobie lub podejść do sprawy bardziej pomysłowo i przeorganizować przedpokój.

Puf w kolorze pudrowego różu ze schowek, w którym znajdują się różnorodne buty

Odpowiednia dbałość o przechowywane obuwie

Jeśli chcesz wystawić swoją biżuterię na światło dzienne, powinieneś zadbać o właściwą jej pielęgnację. Zwłaszcza jeśli trzymasz obuwie w otwartej szafie, nie unikniesz kurzu, pyłu i innych zabrudzeń. Aby buty się nie niszczyły, trzeba regularnie, przynajmniej raz w tygodniu usuwać brud z mebli, dla ułatwienia najlepiej zdejmij wszystkie buty z półek. W przeciwnym razie po wytarciu półek mokrą szmatką, na powierzchni obuwia mogą pojawić się nieestetyczne zacieki z wody. Dlatego korzystniej jest zdjąć wszystko i dopiero wtedy przetrzeć kurz wilgotną ściereczką. Możesz również użyć klasycznej miotełki z piór do kurzu. W ten sposób Twoje buty będą w mgnieniu oka czyste, a efekt utrzyma się na długo.

Designerskie szpilki na krześle

Przechowywanie butów – nasze produkty

Zapewnij swojej kolekcji właściwą oprawę i zorganizuj z nami swoją osobistą przechowalnię obuwia! W sklepie internetowym WestwingNow, znajdziesz spory wybór regałów, półek, komód czy innych praktycznych i pięknych mebli, które ułatwią przechowywanie butów.