Szukaj

Kieliszki na jajka

Praktyczne kieliszki na jajka

Nie ma wygodniejszego sposobu do serwowania jajek niż kieliszki na jajka. W sklepie online Westwing znajdziesz je w różnych kolorach i wzorach, tak aby idealnie wpasowały się w wystrój i styl wnętrza Twojego domu. Odpowiednio dobrane kieliszki do jajek posłużą Ci przez cały rok, ale z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać je również do ozdoby wielkanocnego stołu.

Kolorowe kieliszki do jajek od Westwing

Kieliszki na jajka to bardzo przydatne i praktyczne akcesoria, warto więc uzupełnić o nie swoją zastawę stołową. Polecamy różne produkty– efektowne, ozdobne, skromne lub bogato dekorowane. Możesz kupować je pojedynczo, w parach lub komplecie. Na Westwing kieliszek na jajko przybiera różne formy. Tym, którzy ceniącą klasykę, spodoba się biała porcelana, jeśli jednak lubisz oryginalne kształty, polecamy te kolorowe, ceramiczne, z widocznym motywem.

Kieliszki na jajka w eleganckim stylu

Kieliszki do jajek zapewniają duży komfort jedzenia, jajko utrzymuje się w nich stabilnie, dzięki czemu łatwo je obierać i kawałek po kawałku. Dobrze jednak wiemy, że funkcjonalność to nie wszystko - ważny jest też design. W ofercie Westwing znajdziesz kieliszki na jajka w eleganckim stylu z prawdziwej porcelany, ręcznie malowane z wyjątkowym wykończeniem. Możesz stworzyć estetyczny zestaw, dobierając np. pojemniki na przyprawy, solniczki czy filiżanki.

Kup kieliszki na jajka na Westwing

Rozbudowując swoją zastawę stołową pamiętaj, że kieliszki na jajka będą jej praktycznym i funkcjonalnym dodatkiem. Na Westwing cenimy jakość, dlatego każdy kieliszek na jajko wykonany jest z należytą starannością, z najwyżej jakości materiałów. Kochamy też dobry design, dlatego znajdziesz u nas kieliszki i podstawki na jajka w klasycznych wersjach, takich jak biel, czerń czy pastele, jak i te ręcznie malowane, wzorzyste oraz wykonane z oryginalnych materiałów.