Szukaj

Maselniczki

Maselniczki do Twojej kuchni

Maselniczka pełni w kuchni dwie role: praktyczną i dekoracyjną. Praktyczne i designerskie maselniczki znajdziesz w sklepie internetowym Westwing. Masło podane w dedykowanym temu pojemnikowi, a nie w aluminiowej folii czy papierze prezentuje się dużo bardziej estetycznie. Jest to również higieniczne rozwiązanie.

Maselniczki w różnych wersjach

Kupując maselniczkę, warto wybrać taką, która wymiarami zbliżona jest do standardowej kostki masła, a więc 18×2×16cm. Dostępne na Westwing maselniczki oraz chlebaki i ich formy są tak różne, że każdy znajdzie model, który spełni wszystkie estetyczne oczekiwania i wpisze się w każdy gust. Jeśli cenisz minimalizm, maselniczka z naturalnej kamionki lub ceramiczna doskonale podkreśli uroczysty charakter rodzinnego śniadania. Mamy również w ofercie maselniczki w wersji szklanej.

Maselniczka – przydatna w każdym domu

Maselniczki ułatwiają przechowywanie świezego masła. Dzięki nim można w bezpieczny sposób trzymać masło poza lodówką, dzięki czemu będzie ono odpowiednio roztopione, nie sprawiając problemu podczas smarowania. Za maselniczką przemawiają również aspekty estetyczne. Masło w maselniczce wygląda zdecydowanie lepiej na stole. To wyjątkowo przydatny gadżet do każdego domu, który pomoże zachować porządek w kuchni.

Kup maselniczki na Westwing

W sklepie online Westwing czekają na Ciebie maselniczki, które pasować będą do każdej aranżacji i każdego stylu. Wybierać możesz spośród różnych materiałów, takich jak: glina, ceramika, porcelana, szkło oraz tworzywa sztuczne. Posiadamy klasyczne, minimalistyczne wzory z ręcznie malowaną grafiką oraz oryginalne, kolorowe formy. Wiele kształtów i rodzajów może spowodować problem z wyborem odpowiedniej. Decydując się na zakup maselniczki, warto wziąć pod uwagę jej funkcjonalność, styl oraz to, z czego jest wykonana pozostała część zastawy. W Westwing dbamy o jakość, dlatego oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Co więcej, kochamy dobry design, więc kupując naszą maselniczkę zyskasz naprawdę wyjątkowy i praktyczny produkt.