Szukaj

Lampy zewnętrzne stojące

Sortuj
24 Produkty
Sortuj

Rozświetl swój ogród: lampy zewnętrzne stojące

Dobrze zaprojektowane oświetlenie zewnętrzne nadaje ogrodowi i fasadzie domu niebywałego charakteru oraz zwiększa bezpieczeństwo jego mieszkańców. Wprowadź źródło światła na schody, taras czy ogród! Zadbaj, by balkon oraz taras były równie atrakcyjnie zaaranżowane, co pozostałe pomieszczenia w Twoim domu! Wyjdź poza standardy i wybierz stylowe oświetlenie, które zachwyci Ciebie i Twoich bliskich, podkreśli wyjątkowość aranżacji i wprowadzi na Twój taras wyjątkowy klimat. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu. W sklepie online Westwing.

Idealna lampa stojąca do ogrodu na cały rok

Lampy stojące to wyjątkowe produkty, które swoim wykonaniem, sprawdzą się do instalacji na zewnątrz. Możesz wybrać np. minimalistyczne w formie niewysokich słupków z chromowanym wykończeniem lub stylowe, nastrojowe latarenki, które stworzą niepowtarzalny klimat, swoim owalnym kształtem.

Wyjątkowe lampy stojące do ogrodu, które dostępne są w naszym sklepie świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie obranej koncepcji stylistycznej. Niezależnie od tego, jak duży mają masz ogród lub taras, w sklepie Westwing, znaleźć można lampy stojące w różnych rozmiarach: od niskich 70-sto centymetrowych słupków po lampy sięgające nawet 150cm.

Stojące lampy zewnętrzne, bardzo gustownie komponują się, w wystrój każdego podwórka, małego ogródka, czy większego ogrodu. To także doskonałe lampy na taras. Wybierając produkty Westwing, możesz nie tylko znacząco poprawić wygląd otoczenia domu, ale także dodatkowo wyeksponować ważne dla Ciebie punkty aranżacyjne. Wszystkie lampy ogrodowe stojące, które znajdziesz na Westwing, cechują się wysoką jakością wykonania. Zostały docenione przez projektantów i architektów wnętrz! Co więcej swoim kształtem i formą pasują do każdego rodzaju pomieszczeń i każdego stylu.

Jakie oświetlenie warto mieć w ogrodzie?

W ogrodzie i w przestrzeni wokół domu systemy oświetleniowe pełnią nie tylko funkcję użytkową, lecz także estetyczną. Lampy do ogrodu, te lokowane w pobliżu domu, na tarasie i wzdłuż ciągów komunikacyjnych doświetlają przestrzeń. Co warto mieć w swoim ogrodzie?

  • Lampy ścienne – tradycyjne kinkiety zewnętrzne, montowane na ścianach budynków, w okolicy wejścia. Umożliwiają doświetlenie drzwi i przestrzeni wokół domu.
  • Oświetlenie najazdowe– wytrzymałe lampy montowane w ziemi, kostce brukowej podjazdu lub chodnika. Można po nich chodzić lub najechać na nie kołem samochodu.
  • Lampy sufitowe – w zastosowaniach zewnętrznych zdają egzamin na werandach i tarasach.
  • Latarnie – podobnie jak lampy stojące dają sporo światła i dobrze prezentują się w dużych, starych ogrodach. Powinny być osadzane na trwałym podłożu.
  • Girlandy, lampiony, cotton balls – pełnią funkcję dekoracyjną, wprowadzając na stałe lub okresowo ciepły, przytulny nastrój. Girlandy można zawiesić pomiędzy drzewami lub bezpośrednio na ich koronach, pięknie ozdobią także balustrady lub ściany domu wokół tarasu.
  • Wybierz lampy z technologią LED, a Twoje rachunki będą znacznie niższe. A zaoszczędzoną w ten sposób kwotę, będziesz mógł zainwestować w piękne dodatki do swojego domu, które znajdziesz na Westwing!

    Dlaczego warto rozpocząć poszukiwania idealnego dywanu w sklepie online? Odpowiedź nie wymaga zastanowienia. Na Westwing znajdziesz niezbędne akcesoria, w tym lampy stojące do stworzenia wyjątkowego i pięknego domu.