Szukaj

Kinkiety zewnętrzne

Sortuj
46 Produkty
Sortuj

Kinkiety zewnętrzne - oświetlenie do zadań specjalnych

Kinkiety zewnętrzne to jeden z najpopularniejszych rozwiązań oświetlenia zewnętrznego. Przede wszystkim dlatego, że są bardzo funkcjonalne - oświetlają posesję budynku po zmroku pozwalając na bezpieczne poruszanie. Mogą też oczywiście pełnić funkcję dekoracyjną i tworzyć grę świateł, zaskakując gości i sąsiadów.

Jak wybrać kinkiety zewnętrzne do różnych sfer wokół domu?

Kinkiet zewnętrzyny znajdzie swoje wykorzystanie w różnych częściach wokół domu, oświetlając jego otoczenie, szczególnie w czasie krótkich zimowych dni, ale też latem, kiedy chętniej spędzamy czas na zewnątrz i chcemy czuć się bezpiecznie.

 • Wejście do domu
 • Kinkiety sprawdzą się świetnie to oświetlania drzwi wejściowych oraz numeru domu. Ważne, żeby pasowały stylem do fasady budynku. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne są często wybierane do budynków o minimalistycznej formie. Bezpiecznym rozwiązaniem będą też modele o geometrycznych formach, czarne lub szare, które pasują niemal do każdego stylu.

 • Oświetlenie garażu
 • W tym przypadku najlepiej sprawdzi się kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu. Gdy podejdziesz do garażu, światło samoczynnie się włączy, pozwalając bezpiecznie wyprowadzić samochód.

 • Fasada budynku
 • Chcesz podświetlić ściany budynku, aby Twój dom wyglądał pięknie po zmroku? Również w tym przypadku kienkiety zewnętrzne będą dobrym rozwiązaniem. W ten sposób podkreślisz walory architektoniczne budynku, ale też zadbasz o bezpieczne poruszanie się wokół, na przykład w zimie, kiedy wcześnie robi się ciemno.

  Wskazówka: W naszej ofercie są też kinkiety LED, które nie potrzebują podłączenia do prądu, ponieważ są zasilane energią promieni słonecznych. Mogą świecić nawet całą noc.

  Kinkiety zewnętrzne na Westwing

  Cenimy wysoką jakość, dlatego w naszej ofercie znalazły się kinkiety zewnętrzne uznanych marek. Oświetlenie to zdecydowanie inwestycja na lata, dlatego w naszej selekcji postawiliśmy też na najlepszy design, który nie wychodzi z mody.