Szukaj

Ławki do jadalni

Sortuj
44 Produkty
Sortuj

Ławka - praktyczny mebel do różnych pomieszczeń

Ławkę w domu możesz wykorzystać do różnych celów. Przyda się w jadalni, przedpokoju, sypialni, ale też na balkonie czy w ogrodzie. Dzięki zyskasz dodatkowe miejsce do siedzenia, odłożysz przedmioty lub stworzysz ciekawe aranżacje. W naszej selekcji znajdziesz ławki, które są nie tylko praktyczne, ale też pięknie zaprojektowane, aby były również stylowym elementem w Twoim wnętrzu.

Odkryj ofertę ławek do jadalni na Westwing

W naszej ofercie znajdziesz ławki z portfolio znanych marek wnętrzarskich oraz naszej autorskiej Westwing Collection. Wiele z nich zostało zainspirowanych bestsellerowymi pufami oraz sofami. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ławkę do reszty wystroju.

Do naszej selekcji trafiły ławki w różnorodnych obiciach, przez welur, bo modne bouclé, tak aby pasowały do wnętrz w różnych stylach.

 • Ławki drewniane: drewniana ławka będzie dobrym wyborem do jadalni w stylu boho lub rustykalnym. Wystarczy, że nakryjesz stół lnianym obrusem, a stylowa aranżacja będzie gotowa.

 • Ławki tapicerowane: ławka tapicerowana to dodatkowa dawna miękkości we wnętrzu i przyjemne miejsce do siedzenia. Bouclé doda wnętrzu skandynawskiej elegancji, a ławka welurowa sprawdzi się do wnętrz w stylu glamour lub klasycznym.

 • Ławki z oparciem: ławka z oparciem to kwintesencja stylu skandynawskiego. Wykorzystasz ją w jadalni, stawiając po stronie stołu bliżej ściany lub w ogrodzie.

 • Ławka do jadalni: jak ją zaaranżować?

  Chcesz stworzyć dodatkowe miejsce do siedzenia przy stole? Ławka do jadalni, to mebel dla Ciebie! Usiądzie na niej więcej osób niż na pojedynczych krzesłach. Pokochają ją też dzieci. Jeśli zastanawiasz się, jak ciekawie zaaranżować ją w jadalni, mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

  Możesz zdecydować się na postawienie dwóch ławek wzdłuż długi brzegów stołu, jednak ciekawą alternatywą będzie zestawienie ławy z krzesłami. Po jednej stronie stołu postaw krzesła, a po drugiej ławę. Efekt będzie dynamiczny i jeszcze bardziej stylowy, jeśli meble będą ze sobą korespondować stylowo.

  Jeśli Twój ulubiony typ ławki to ten z oparciem, umieść ją pod tej stronie stołu, który znajduje się pod ścianą - to nie zaburzy proporcji wnętrza.

  Twój wybór padł na drewnianą ławkę? Idealnym kompanem dla niej będzie drewniany stół. Aby siedziało się na niej jeszcze wygodniej, połóż na niej pasujące do stylu wnętrza poduszki.