Szukaj

Stoły drewniane

Sortuj
134 Produkty
Sortuj

Drewniany stół do jadalni – klasyka i elegancja

Drewniany stół do jadalni jest najchętniej wybieranym modelem mebla. Bez względu na zmieniającą się modę, drewno zawsze będzie się prezentowało elegancko i stylowo. Ponadto drewniany stół wniesie do wnętrza ciepło i element natury. Łatwo go też dobrać do stylu wnętrza, w zależności od formy i koloru drewna.

W ofercie Westwing znajdziesz drewniane stoły z oferty uznanych marek wnętrzarskich. Wybraliśmy modele w różnych kształtach, wykonane z różnych odmian drewna. Tak, aby z łatwością można było je dopasować zarówno do mniejszych, jak i większych wnętrz w różnych stylach.

Wskazówka: drewniany stół nie musi wyglądać nudnie. W naszej selekcji znajdziesz również drewniane modele w designerskich kształtach, a nawet w wyrazistych kolorach. Wszystko po to, aby Twoje wnętrze mogło oddać również Twoją osobowość.

Drewniane stoły z najwyższej jakości materiałów

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów drewna wykorzystywanym do produkcji stołów jest drewno dębowe słynące z wyjątkowej trwałości. W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć stołów z drewna sosnowego, jesionowego, orzechowego oraz z mniej znanego drewna mango.

Stoły naszej selekcji jest wykonana z płyty pliśniowej lub z litego drewna. Warto też wiedzieć, że wiele modeli stołów z certyfikowanego drewna, m.in. FSC pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Stół drewniany: na jaki rodzaj drewna się zdecydować?


  • Stół dębowy, podobnie jak inne meble wykonane z tego szlachetnego drewna, będzie służył i cieszył oko przez długie lata. Trwałość to największa zaleta dębiny.

  • Stół z jasnego drewna to eleganckie rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w ciepłych tonacjach. Jasne gatunki drewna takie jak jesion czy klon wspaniale wpisują się w skandynawskie, przytulne wnętrza. Nadają się też do jasnych pomieszczeń, w których podkreślają świeżość aranżacji.

  • Wskazówka: jeśli chcesz utrzymać aranżację jadalni w spójnej stylistyce, koniecznie sprawdź też naszą ofertękrzeseł drewnianych.