Szukaj

Lustra dekoracyjne

Lustra dekoracyjne – must have każdej aranżacji

Nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, nadają jej stylu i elegancji, ale są także rozwiązaniem praktycznym. Kto bowiem wyobraża sobie poranek, wieczór i przygotowywanie się do wyjścia bez lustra? Lustra dekoracyjne jedynie z pozoru są przedmiotami głównie użytkowymi, przedmiot ten śmiało może zostać zaliczony do grona jednego z ważniejszych elementów wystroju naszego domu. W sklepie internetowym Westwing znaleźć można szereg propozycji dostosowanych zarówno do stylu, jak i wielkości mieszkania.

Lustra dekoracyjne – stylowy dodatek w twoim domu

Niewątpliwymi zaletami, jakie posiadają lustra dekoracyjne, jest ich uniwersalność – mogą one reprezentować różny styl, dlatego też z łatwością dopasujemy je do naszych upodobań i wystroju mieszkania. Lustra w stylu glamour cechować będą liczne złocenia oraz przepych połączony z elegancją najwyższego poziomu. Z kolei lustra dekoracyjne minimalistyczne, z prostymi ramami, bez zbyt wielu zdobień sprawdzą się w stylu loftowym, industrialnym czy skandynawskim. Interesującym rozwiązaniem może być użycie kompozycji składającej się z kilku luster, która uzupełni ścianę w salonie czy optycznie powiększy przestrzeń łazienkową, służąc przy okazji naszej wygodzie.

Lustro dekoracyjne – ulubieniec w każdym pomieszczeniu

Istotnym czynnikiem wyboru aranżacji jest kolor dominujący i kolory dodatkowe. Podobnie jest w sytuacji, gdy do naszej przestrzeni mają zawitać lustra dekoracyjne. Wybór odpowiedniego koloru pełni niebagatelną rolę i warto dobrać ten, który spełni nasze oczekiwania i wpasuje się w styl. Czarne lustra dekoracyjne to rozwiązanie, po które ze spokojem mogą sięgnąć miłośnicy minimalizmu i klasyki. Prosta rama i jedno lustro bądź też kompozycja składająca się z kilkunastu małych szkieł wpasuje się w przestrzeń loftu, nadając mu jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. Złote lustra dekoracyjne i srebrne lustra dekoracyjne to z kolei propozycje dla osób lubiących styl elegancki – salon boho i glamour to odpowiednie dla nich miejsce.

Kup lustro dekoracyjne na Westwing

Zawieszając w domu lustra dekoracyjne z pewnością zdasz sobie sprawę, że był to element, który na lepsze zmienił przestrzeń. Odpowiedni wybór koloru i wielkości to klucz do udanego zakupu. W naszej selekcji zebralimy wyjątkowo ozdobne lustra, które same w sobie będą piękną dekoracją ściany.