Szukaj

Lustra stojące

Niezastąpione lustra stojące

Mogą być ozdobą każdego salonu czy sypialni, dzięki łatwości przenoszenia w każdej chwili można zmienić ich pozycję, za każdym razem tworząc zupełnie nową aranżację. Lustra stojące o stabilnej a zarazem lekkiej konstrukcji to element wystroju, który warto mieć w swoim mieszkaniu, niezależnie od jego stylu. Zróżnicowane modele można znaleźć w sklepie internetowym Westwing, którego oferta pozwala wybrać najlepiej pasujące do naszego stylu rozwiązania.

Lustra stojące – rodzaje i rozmiary

Przed zakupem lustra stojącego warto mieć na uwadze, że pełnić ono będzie nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Jego powierzchnia znacząco powiększy i rozświetli wnętrze, dzięki czemu nawet niewielkie przestrzenie sporo zyskają. Lustra stojącez powodzeniem mogą stanąć w każdym pomieszczeniu domu, będąc jednocześnie jego ozdobą i wpisując się w konkretny styl. Ich spore rozmiary sprawdzą się idealnie w garderobie czy przedpokoju, czyli w miejscach, w których najczęściej przymierzamy ubrania i szykujemy kreację przed wyjściem. Długa tafla lustra pozwoli na zobaczenie całej sylwetki i sprawdzenie detali. Dodatkowa regulacja pozycji sprawi, że lustro stojące może być dostosowane zarówno dla wyższej, jak i niższej osoby. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem, którym dysponują lustra stojące, jest zintegrowany z nimi wieszak z możliwością powieszenia koszuli czy sukienki oraz półka, na którą można odłożyć chociażby biżuterię czy zegarek.

Lustra dostępne w ofercie sklepu Westwing dostępne są w kilku rozmiarach. Zróżnicowanie wymiarów pozwoli na dobranie odpowiedniego produktu, w zależności od ilości miejsca, jakim w danej przestrzeni dysponujemy. Im większe lustro, tym lepszy obraz i lepsze doświetlenie pomieszczenia. Jeśli ustawimy lustra stojące przy ścianie, na której znajduje się również okno, zyskamy wówczas gwarancję naturalnego oświetlenia sylwetki. Jeśli zaś stanie ono naprzeciwko okna, wpadające przez nie promienie słońca odbijając się od jego tafli dodatkowo rozpraszając się po pomieszczeniu, dodając mu jeszcze więcej klimatu.

Lustra stojące duże – wybierz idealne dla siebie

Lustro jako dekoracja do salonu to jeden z ciekawszych elementów wystroju, który w zdecydowany sposób może podkreślić zarówno jego klimat, jak i zainteresowania właścicieli. W przestrzeni salonu o sporych rozmiarach dobrze sprawdzi się duże lustro stojące , które nie tylko wpłynie na estetykę przestrzeni, ale też podkreślą jego walory. Ustawienie lustra naprzeciwko kluczowego elementu wystroju pomieszczenia, na przykład nowoczesnej lub klasycznej rzeźby odbije jej obraz, dzięki czemu będzie jeszcze lepiej widoczna. Lustro w salonie sprawdzi się także w pobliżu kanapy, obok okna tarasowego czy po prostu w rogu, na który na razie nie mamy pomysłu – dzięki łatwości przenoszenia lustra stojące w każdej chwili możesz przestawić je w inne miejsce.

Lustra stojące w różnych stylach

Dekoracyjne lustra najczęściej kojarzone są z wnętrzami pełnymi ekskluzywności, urządzonymi w stylu glamour. W tego typu wnętrzach sprawdzą się lustra w złotych ramach, z dodatkowymi ozdobnikami, jednak nie jest to jedyny styl, w którym lustra stojące spełnią swoją rolę. Odcienia złota sprawdzą się także we wnętrzach przytulnych, urządzonych w stylu boho, gdzie na lustrze mogą zostać również powieszone ocieplające wnętrze ozdoby. Do tego typu aranżacji pasować może również lustro boho w drewnianej oprawie, nadającej klasycznego i tradycyjnego looku. Lustra można także z powodzeniem umieścić we wnętrzach loftowych i industiralnych, gdzie wpasuje się lustro w czarnej ramie, dopasowanej stylem do nowoczesnej przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem jest również lustro bez ramy, które może przypaść do gustu osobom ceniącym minimalizm i praktyczne rozwiązania.

Kup lustra stojące na Westwing

Każdy styl wnętrza zasługuje na dedykowane dodatki. Lustra stojące z jednej strony są produktem uniwersalnym – każde pełni funkcję praktyczną i dekoracyjną – a z drugiej spersonalizowanym. Możliwość wyboru kształtu, wielkości i wyglądu ramy sprawia, że tego typu dodatek może stać się dokładnie przemyślanym elementem wystroju salonu czy sypialni. W sklepie internetowym Westwing znaleźć można szereg propozycji odpowiadających różnym stylom: boho, glamour czy loft? Niezależnie od tego, w jakim stylu czujesz się najlepiej, znajdziesz tu lustro dopasowane do swoich wymagań.