Szukaj

Meble skórzane

Sortuj
70 Produkty
Sortuj

Eleganckie meble skórzane

Meble skórzane zaspokoją gusta osób stawiających na ponadczasową elegancję. W salonie sofa wykonana ze skóry nada ciepła wnętrzu, a krzesła ze skórzanym obiciem dodatkowo udekorują jadalnię. Meble skórzane powinny cechować się wysoką funkcjonalnością i wygodą, jak również wyjątkową estetyką. Dla tych, którzy poszukują takich rozwiązań w aranżacji wnętrz, idealnym wyborem okażą się meble skórzane.

Meble skórzane - na jaki rodzaj skóry się zdecydować?

Meble mogą być w całości pokryte skórą, lub wykonane z innego materiału, na przykład drewna — wówczas tylko poszczególne jego elementy są tapicerowane. Meble skórzane wykonane ze skóry ekologicznej to rozwiązanie przystępne cenowo i bardzo praktyczne — są one bardzo łatwe w czyszczeniu. Warto jednak mieć na uwadze, że skóra ekologiczna jest z reguły mniej trwała od naturalnej. Decydując się na meble skórzane ze skóry naturalnej stawia się na wytrzymałość. Takie meble będą wyglądać coraz lepiej wraz z użytkowaniem, jak również będą coraz miększe i wygodniejsze.

Meble skórzane w aranżacji wnętrz — nasze propozycje

  • Meble skórzane w stylu kolonialnym — krzesła wykonane z czarnej skóry z wysokimi oparciami będą idealnym uzupełnieniem dla ciężkiego drewnianego stołu w jadalni kolonialnej. Na jasnych ścianach można zawiesić obrazy z motywami etnicznymi, lub własne zdjęcia z egzotycznych podróży.
  • Meble skórzane w stylu klasycznym — ciemnoczekoladowy kolor sofy będzie pasować do salonu utrzymanej w odcieniach beżu. Aby przełamać stonowaną kolorystykę wnętrza, na stoliku kawowym można położyć wazon z ulubionymi kwiatami lub misę dekoracyjną.
  • Meble skórzane w stylu industrialnym —metalowe tapicerowane skórą ekologiczną w kolorze pomarańczowym lub zielonym nadadzą industrialnym wnętrzom nowoczesny i zabawny wygląd. Doskonale będą wyglądać przy szklanym prostokątnym stole.
  • Krzesła skórzane w stylu minimalistycznym — białe meble skórzane będą się idealnie prezentować w wnętrz pomalowanych na kolor kremowy lub jasnooliwkowy. Dodatkowo, w tym stylu dobrze będą wyglądać stoliki z drewnianym blatem.
  • Meble skórzane — odpowiednia pielęgnacja

    Meble skórzane, które długo służą domownikom są nie tylko ważne pod kątem przekazywania ich z pokolenia na pokolenie. To również satysfakcja z dobrze wydanych pieniędzy. Do codziennej ochrony przed kurzem wystarczy lekko zwilżona ścierka lub gąbka. Meble skórzane wykonane ze sztucznego odpowiednika często wystarczy przemyć odrobiną szarego mydła lub płynu do mycia naczyń. Skórę naturalną lepiej czyścić specjalnie do tego przeznaczonym preparatem.

    Odkryj meble skórzane z naszej oferty i wybierz te, które są dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb.