Szukaj

Poduszki żółte

Sortuj
38 Produkty
Sortuj

Poduszki żółte: stwórz aranżację w letnim stylu na cały rok

Kolor żółty pobudza do kreatywności i roztacza na całe wnętrze dobry nastrój. To barwa radości, energii, która nieodłącznie kojarzy się z budzącym naturę do życia słońcem. Co powstanie z połączenia elektryzującej energii słońca z najmodniejszymi dekoracjami? Oczywiście poduszki żółte, które świetnie sprawdzają się w wielu aranżacjach. Nie tylko upiększają wnętrza – są również miękkie i tak wygodne, że trudno się od nich oderwać. Dodają przytulności i pozwalają wprowadzić do pokoju mnóstwo świeżości, nie pozostawiając miejsca na nudę.

Mniejsze czy większe, okrągłe czy kwadratowe - poduszki w żółtej barwie są jednym z naszych ulubionych dodatków. Świetnie wyglądają nie tylko na kanapie – doskonale sprawdzają się również na fotelu czy krzesłach. To idealne podkreślenie łóżka lub dobry wybór na efektowne siedziska do siedzenia na podłodze lub na parapecie. Różnorodne kolory, kształty czy materiały dostępne na Westwing pozwolą Ci się wyposażyć w poduszki żółte wszystkie pomieszczenia w domu, jak i balkon, taras czy ogród.

Brązowej sofie w salonie świetnie prezentują się poduszki 45x45 w żółtej barwie, które swoją barwą zmierzają bliżej w stronę ciemniejszej musztardy. Ten „zabrudzony” kolor świetnie współgra z nowoczesnymi, jasnymi wnętrzami o minimalistycznym, skandynawskim sznycie. Wypróbuj jedną, lecz uważaj – ani się obejrzysz, a z pewnością sprawisz ich sobie więcej!

Twoje mieszanie z pewnością wiele zyska, gdy zagoszczą w nim poduszki żółte. To nie tylko sposób na rozświetlenie wnętrza i postawienie na ciekawe akcenty, ale także wykreowanie relaksującej przestrzeni pięknej miękkich i przytulnych dodatków. Dzięki szerokiej ofercie na WestwignNow z pewnością znajdziesz poduszki, które spełnią Twoje potrzeby i gusta.