Szukaj

Tekstylia

Sortuj
2140 Produkty
Sortuj

Tekstylia domowe do każdego wnętrza

Poduszki, koce, zasłony, przyjemna w dotyku pościel i ręczniki premium: te wszystkie dodatki wprowadzają do wnętrza miękkość dosłownie i w przenośni. W Westwing lubimy też mówić, że tekstylia domowe do najłatwiejszy sposób na szybką metamorfozę wnętrza. Zmiana poduszek dekoracyjnych na sofie to trick, aby zbudować inny nastrój, na przykład ze względu na zmianę pory roku. Również kolorystykę pościeli w sypialni możemy dopasowywać do aury. W zależności od pory roku, decydujemy się też na inne materiały: w lecie będzie to częściej bawełna i len; w zimie, mięsista flanela i wełniane koce.

Dom powinien nadążać za naszymi potrzebami, dlatego w naszej ofercie tekstyliów zebraliśmy wszystko, czego potrzebujesz przez cały rok, również sezonowe, przytulne dodatki. Sprawdź naszą selekcję i stwórz dom, który będzie żył razem z Tobą!

Tekstylia do sypialni, w której odpoczniesz


 • Kołdry i poduszki do spania: wysokiej jakości i odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb poduszki do spania i kołdry mogą podnieść jakość snu i sprawić, ze we własnym łóżku poczujemy się jak w luksusowym hotelu.

 • Pościel i prześcieradła: przyjemna w dotyku pościel i dopasowane do łóżka prześcieradło, to klucz do komfortu w nocy. Dobierz ich materiał do Twoich upodobań i pory roku. Na Westwing znajdziesz pościel zarówno gładką w szlachetnych kolorach jak i w ciekawe wzory, aby z łatwością można było ją dopasować do stylu sypialni.

 • Tekstylia łazienkowe dla odrobiny luksusu na co dzień

  Najważniejszymi tekstyliami w łazience są oczywiście ręczniki. Ważne, aby były wykonane z wysokiej jakości materiału, bo mają bezpośredni kontakt ze skórą. Dlatego na Westwing znajdziesz mięsiste ręczniki premium w różnych rozmiarach.

  Praktycznymi i jednocześnie dekoracyjnymi tekstyliami do łazienki są dywaniki i zasłony prysznicowe. W naszej selekcji znajdziesz je w wyjątkowych wzorach. Zależało nam, aby były pięknym i nieprzeciętnym dodatkiem do Twojej łazienki. Dywanik z zabawnym napisem lub w kolorze dopasowanym do łazienki wprawi Cię od rana w dobry nastrój!

  Tekstylia dekoracyjne do salonu

  Meble stanowią podstawę naszego wyposażenia, ale to tekstylia sprawiają, że salon nabiera charakteru staje się oazą relaksu i spokoju lub przeciwnie, miejscem spotkań z przyjaciółmi i niezapomnianych wieczorów filmowych.

 • Firany i zasłony: odpowiednio dobrane zasłony nie tylko wpłyną na charakter wnętrza, ale też na jego nasłonecznienie. W zależności od potrzeb, możemy wybrać zasłony przyciemniające lub delikatnie filtrujące światło. W każdym przypadku, zasłony wprowadzą dużo miękkości do pomieszczenia.

 • Poduszki dekoracyjne i koce: czym byłaby nasza kanapa bez poduszek i otulającego koca? Poduszki okrągłe, we wzory, gładkie, sezonowe - to wspaniały sposób na zmianę kolorystyki w salonie.

 • Znajdź stylowe tekstylia domowe do każdego wnętrza i różne pory roku na Westwing!