Szukaj

Poduszki 45x45

Sortuj
150 Produkty
Sortuj

Wielofunkcyjne poduszki 45x45

Wyposażając dom w efektowne tekstylia, nie sposób zapomnieć o poduszkach. Stanowią podstawę każdej aranżacji – szczególnie poduszki 45x45, których uniwersalny rozmiar sprawdza się w wielu wnętrzach. Są prostą ozdobą, której wprowadzenie kompletnie odmienić może wygląd całego pomieszczenia.

Chociaż mogą mieć różne kształty i wymiary, to poszewki na poduszki 45x45 najczęściej goszczą w najmodniejszych salonach. Kwadratowa forma pozwala łatwo dopasować je do dowolnej aranżacji, a klasyczny kształt dobrze wtapia się w swoje otoczenie. Sprawdzają się dzięki temu również w innych pokojach! Będą wspaniałą dekoracją sofy, łóżka, ale i siedziska na parapecie.

Poduszki 45x45 wykorzystać możesz w dowolny sposób – ich klasyczny kształt pozwala dopasować się do różnorodnych przestrzeni! Ułóż je na łóżku, by zapewnić sobie nie tylko romantyczny wygląd sypialni, ale także komfortowe miejsce do relaksu. Z pewnością przydadzą się zarówno podczas popołudniowej drzemki, jak i wieczornego wypoczynku! Ich obecność na sofie w salonie sprawi, że wieczory kinowe staną się jeszcze wygodniejsze, a w razie przybycia dłużej liczby gości, wystarczy rozrzucić je po podłodze – te improwizowane miejsca do siedzenia z pewnością zrobią na nich wrażenie!

Na Westwing znajdziesz również poduszki 45x45 o ciekawych fakturach czy wzorach. Postaw na czarujące frędzle – zarówno te nowoczesne, jak i te nawiązujące swoją formą do tradycji folklorystycznych. Pięknych haft również zrobi kolosalne wrażenie. Nie tylko na odwiedzających Cię gościach, ale także na domownikach!

Szukasz dodatków, dzięki którym odświeżysz swoje wnętrze? Na Westwing znajdziesz mnóstwo pomysłów na poszewki na podszuki 45x45, które pozwolą Ci dopasować je idealnie do Twojego wnętrze, ale i charakteru.