Szukaj

Pojemniki i kosze na zabawki

Sortuj
125 Produkty
Sortuj

Pojemniki i kosze na zabawki w pięknym stylu

W pokoju dziecka warto zadbać nie tylko o meble czy ozdoby, ale także o odpowiednie akcesoria, dzięki którym przechowywanie zabawek będzie proste i intuicyjne. Dobrych nawyków dziecko uczy się od pierwszych dni swojego życia. Im więcej ich przyswoi w dzieciństwie, tym większy użytek zrobi z nich jako dorosły. Wśród dobrych przyzwyczajeń warto wymienić sprzątanie po sobie. Dziecko każdego wieczora powinno porządkować swój pokój. Początkowo z rodzicami, później już samodzielnie. W tym celu warto zaopatrzyć się w kolorowe pudełka lub po prostu podarować pociechom kosz na zabawki, który może stać się dodatkową motywacją do robienia porządku. W sklepie online Westwing kupisz odpowiednie kosze i pudła do przechowywania zabawek.

Przechowywanie zabawek: co wybrać

Dzieci kochają zabawki, a dorośli uwielbiają im je kupować. Na rynku jest ogrom pięknych zabawek pomagający dzieciom nie tylko radośnie spędzać czas, ale także stymulujących ich rozwój. Aby zapanować nad ciągle zwiększającą się liczbą rzeczy do zabawy warto zaopatrzyć się w odpowiednie pojemniki do przechowywania zabawek. Możesz wybrać:

  • Plastikowe pudełka na zabawki to najpopularniejsze tego typu rozwiązanie. Można je znaleźć w wersjach jedno lub wielokolorowych z wizerunkami bajkowych bohaterów. Większość z nich posiada przykrywki, dzięki czemu rzadziej używane zabawki są chronione przed kurzem. Czasem przybierają kształt pirackich skrzyń lub dużych klocków — to zwiększa ich atrakcyjność w oczach dzieci.

  • Kartonowe pudełka na zabawki nie są tak trwałe jak te plastikowe. Jednak ich cena jest niższa, więc można je często zmieniać, odświeżając w ten sposób aranżację dziecięcego pokoju.

  • Filcowe pojemniki, które sprawdzą się również w roli pudełka na zabawki. Miękkie, lekkie i bardzo bezpieczny, stanowią dobre rozwiązanie, aby przechowywać zabawki.

  • Pojemnik zasuwany na pokrowiec —z zabawkami wewnątrz zmienia się w mały puf. To idealny przykład funkcjonalnego designu, który świetnie sprawdza się w pokojach dziecięcych.

  • Worek na zabawki — pojemny i kolorowy, przez co z pewnością spodoba się dzieciom. Po rozłożeniu wygląda jak duża mata, na której można się bawić.

  • Kosz do przechowywania z wikliny – ozdobiony w urocze wzory lub w charakterze głowy uroczego misia. Sprawdzi się jako pojemnik na pluszowe zabawki lub klocki.

  • Półki i regały na zabawki. Idealne, aby wyeksponować kilka ulubionych zabawek lub postawić na nich jednakowe pudła. Dzięki temu w pokoju łatwo będzie wprowadzić spokój i harmonię, a dziecko będzie miało łatwy system segregowania zabawek.

  • Kup pojemniki do przechowywania zabawek na Westwing

    W sklepie internetowym Westwing kupisz kosze, pudła, miękkie pojemniki, pufy, a także wieszaki w uroczych kolorach. Dzięki temu w łatwy sposób zadbasz o przechowywania zabawek w pokoju dziecięcym. Baw się dobrze urządzając pokój dziecięcy!