Szukaj

Stojaki na wino

Stojaki na wino – elegancki dodatek

O wyjątkowy styl prezentacji butelek możesz zadbać dobierając odpowiednie stojaki na wino. Ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie internetowym Westwing. Dzięki nim butelki wina będą odpowiednio wyeksponowane, stanowiąc również element wystroju wnętrza.

Stojaki na wino w wielu wersjach

Spośród kilku stylowych modeli możesz wybrać takie stojaki na wino, który najbardziej odpowiadają Ci kształtem i wielkością. W naszej ofercie znajdziesz modele mieszczące od kilku, do ponad dwudziestu butelek. Stojaki na wino dzielą się też na wiszące i stojące, wybranie odpowiedniego sposobu ich montażu może być istotną kwestią. Wiele zależy od tego, czy często będzie on zmieniał swoje położenie. Wolisz mieć stojak na wino w salonie, czy może jednak w kuchni? Opcja stojąca umożliwi Ci łatwą zmianę zdania.

Stojak na wino dopasowany do aranżacji

Zależy Ci na tym, aby stojaki na wino pasowały do wystroju Twojego wnętrza? Możesz wybrać pomiędzy produktem w stylu glam, modern i industrial. Głównym tworzywem, z których wykonane są nasze industrialne stojaki na wino jest metal. Mamy stojaki z czarnym, eleganckim i uniwersalnym wykończeniem, a także te w odcieniach złota. Inne z naszych stojaków posiadają naturalne, drewniane dodatki, pasujące szczególnie do wnętrz w stylu boho. Uzupełnieniem kuchennej lub salonowej przestrzeni mogą też być dekantery, z których zaserwujesz gościom wino. Ich wykończenie i styl również mogą być dopasowane do tego, który prezentują nasze stojaki na wino.

Kup stojaki na Wino na Westwing

Wino przechowywane w odpowiednich warunkach i temperaturze jeszcze lepiej smakuje. Odpowiednio dobrany stojak na wino zapewni winom nie tylko właściwy sposób odpoczynku, lecz także będzie się świetnie prezentował. W sklepie internetowym Westwing czeka na Ciebie wybór stylowych produktów, w nowoczesnych i estetycznych formach.