Szukaj

Świece LED

Sortuj
5 Produkty
Sortuj

Świece LED - efektowny dodatek do domu

Wyjątkowy nastrój i przytulny klimat w prosty sposób można stworzyć przy pomocy świec. Trzeba jednak uważać, aby w pobliżu nie było łatwopalnych rzeczy lub żeby świeczka stała poza zasięgiem dzieci. Jeśli na co dzień właśnie z tych powodów rezygnujesz ze świec, świetnym rozwiązaniem są świece LED, które kupisz w sklepie internetowym Westwing. Dostępne modele wyglądają zupełnie jak tradycyjne świece z wosku. Zarówno w dekoracji, jak i samodzielnie, prezentują się stylowo i elegancko.

Świece LED - praktyczna alternatywa

Chociaż zwykłe świece zazwyczaj kuszą nas pięknymi zapachami, które rozchodzą się po całym pomieszczeniu, to jednak wymagają od nas większej uwagi, aby zachować bezpieczeństwo. Świece LED to doskonała alternatywa dla osób, które uwielbiają przytłumione światło świec, cenią sobie nastrój, ale nie mają np. stosownego miejsca, aby postawić świeczkę z żywym płomieniem. Świeczki LED sprawdzą się w każdym miejscu, zarówno w salonie na stole, na balkonie czy jako ozdoba w korytarzu, gdzie ciągły ruch powietrza gasiłby płomień. Niezwykle stylowo wyglądają również modne latarenki. Świece LED można śmiało postawić bezpośrednio na meblach, ponieważ nie musimy ich zabezpieczać przed topiącą się stearyną. Dodatkowo baterie w świeczkach mają długą żywotność, więc możemy się cieszyć migającym płomieniem nawet przez kilkadziesiąt godzin. Szczególnie przyda się to podczas przyjęć. Taka świeczka będzie przez cały czas wyglądać pięknie i elegancko.

Świece LED - różne kolory i kształty

Szukasz świec, które upiększą dekoracje podczas uroczystych przyjęć? W sklepie online Westwing kupisz klasyczne świece LED stołowe w formie stożka w różnych kolorach. Razem z eleganckim świecznikiem stworzą wyjątkową ozdobę, którą z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. Stylowym dodatkiem są również świeczki LED z wosku, które wyglądają jak tradycyjne świece. Stwórz z ich pomocą efektowną aranżację, ustawiając kilka świeczek o różnej wielkości na stole lub na komodzie. Możesz postawić je również w designerskim świeczniku.

Kup świece LED na Westwing

Świeczki LED to idealny wybór dla osób, które mają małe dzieci lub zwierzaki i wolą je trzymać z dala od ognia. Jeśli lubisz blask świec i ten wyjątkowy nastrój, wybierz w sklepie internetowym Westwing stylowe świece LED.