Szukaj

Świeczniki złote

Złote świeczniki - od klasyki po ikony designu

Od kilku lat obserwujemy powrót złota również w wystroju wnętrz. Pokochaliśmy szlachetnie połyskujące elementy w towarzystwie wysokiej jakości materiałów. Jeśli chcesz wprowadzić stylowy element do wnętrza, złoty świecznik będzie modnym wyborem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno eleganckie świeczniki idealne na stół nakryty do wykwintnej kolacji, jak i ikony współczesnego designu. Designerski, złoty świecznik ozdobi stolik kawowy lub komodę, przenosząc wnętrze na wyższy poziom.

Jak stworzyć dekorację wykorzystując złoty świecznik?

Nic tak nie dodaje wnętrzu przyjemnego ciepła oraz elegancji, jak blask świec. Klasyczne, białe świece idealnie zaprezentują się w złotym świeczniku. Jego zaletą jest uniwersalność Są uniwersalne i dobrze wyglądają w każdym wnętrzu. Złoto pięknie współgra zarówno z bielą, czernią, jak i kontrastowymi i żywymi barwami: czerwienią, zielenią, granatem. Doskonale również komponuje się z modnym betonem architektonicznym czy marmurem. Bez problemu dopasujemy złote świeczniki do aranżacji w stylu glamour, nowoczesnym, eklektycznym czy nawet industrialnym. Dużą rolę bowiem odgrywa tu nie kolor, ale wygląd świecznika i jego forma. Dlatego warto właśnie na to zwrócić uwagę przy wyborze.

Stylowa selekcja złotych świeczników na Westwing

W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze modele świeczników. Wszystkie charakteryzują się jednak najnowszym wzornictwem i designem na światowym poziomie. Wybierając spośród nich mamy pewność, że kupujemy dodatek, który będzie zachwycał swoim wyglądem, a jego jakość gwarantuje, że posłuży nam wiele lat.

Wskazówka: Na balkon i taras, świetną alternatywą dla połyskujących świeczników będą złote lampiony. W zależności od modelu, sprawdzą się na taras w stylu nowoczesnym lub orientalny.

Złote świeczniki dostępne na Westwing są wykonane z metalu, aluminium lub mosiądzu, dzięki czemu są bardzo trwałe. Ich barwa zaś pozwala je dopasować do każdego wnętrza. Nie ma chyba koloru, który źle by wyglądał ze złotymi dodatkami. Dopasowując zatem złote świeczniki do naszego wnętrza, zwróćmy uwagę na ich formę i styl, jaki prezentują. W naszej ofercie znajdziesz również inne złote dekoracje, a nawet złote regały, które idealnie sprawdzą się we wnętrzach glamour.