Szukaj

Wieszaki drewniane stojące

Stojak na ubrania drewniany - ponadczasowy wybór do przedpokoju

W każdej aranżacji przedpokoju, bez względu na królujący styl wnętrzarski, dobrze będą się komponowały szafy i stojaki na ubrania z drewna. Do tego uzupełnieniem mogą być inne akcesoria porządkujące wyposażenie domu. Trudno sobie wyobrazić garderobę bez stojaków na ubrania. Dużą popularnością cieszą się zarówno modele drewniane, jak i metalowe i z tworzyw sztucznych. Zaletą stojących wieszaków drewnianych jest nie tylko przyjemny, naturalny kolor, lecz także duża wytrzymałość. Drewniany stojak na ubrania będzie służyć przez wiele lat. Warto więc odkryć jego zalety!

Znajdź drewniany wieszak stojący na Westwing

Drewniany wieszak stojący na ubrania do przedpokoju to uniwersalny wybór. Będzie pasował do garderoby w stylu skandynawskim lub minimalistycznym. Stojaki na ubrania na Westwing zostały wykonane z wysokiej jakości drewna. Wyróżnia je też ciekawy design, dzięki temu staną się ozdobą każdego przedpokoju.

Wieszaki drewniane stojące, które znajdziesz w naszej ofercie mają ciekawe rozwiązania, które ułatwią codzienność. Znajdziesz modele z wbudowaną półką na buty, a nawet wieszak z półką, która posłuży za alternatywę konsoli do przedpokoju. Z kolei, drewniany wieszak stojący z górną półką sprawdzi się w niewielkim przedpokoju, oferując dodatkową przestrzeń na sprytne przechowywanie rzeczy w dekoracyjnych pudełkach.

Wybierz drewniany stojak na ubrania do garderoby

Zaletą drewnianego stojaka na ubrania jest przede wszystkim to, że można na nim powiesić wiele kurtek i płaszczy; zawiesić torebkę, parasol lub kapelusz. Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody. Drewniany stojak można też łatwo przestawić, jeśli postanowimy zmienić aranżację garderoby w przedpokoju.