Szukaj

Wieszaki ścienne

Sortuj
102 Produkty
Sortuj

Wieszaki ścienne – niezastąpione w każdym domu

Funkcjonalne wieszaki ścienne to obowiązkowe akcesoria w każdym przedpokoju. Trudno wyobrazić sobie korytarz bez wygodnego miejsca do odwieszania kurtek, płaszczy czy innych wierzchnich okryć. Korzystają z nich zarówno domownicy, jak i goście. Przedpokój jest przecież wizytówką domu i pierwszym miejscem, które oglądamy po przekroczeniu jego progu – warto zadbać, by był wygodny, funkcjonalny i piękny. Na Westwing kupisz stylowe wieszaki ścienne do przedpokoju, które pozwolą Ci dobrać je do swojej aranżacji i w prosty sposób odmienić wnętrze.

Wieszaki ścienne – dobierz do swoich potrzeb

Planując wyposażenie mieszkania w wieszaki ścienne, weź pod uwagę ich przeznaczenie. Przede wszystkim muszą być odpowiednio stabilne. Inne modele sprawdzą się w sypialni, a inne w przedpokoju. Wieszak na ubrania do przedpokoju powinien być nieco większy i mocniej przymocowany do ściany. Musi utrzymać ciężkie i mokre zimowe kurtki i płaszcze.

Wieszaki ścienne pasujące do wystroju

To nie tylko praktyczne akcesoria, które pomogą przywrócić porządek - wieszaki na ubrania na ścianę nie muszą być zwykłymi haczykami. Wiele z nich cechuje ciekawy design i dzięki temu stają się świetnym sposobem na udekorowanie domu. Urozmaicają wystrój mieszkania i podkreślają jego charakter. Urokliwe meble do przedpokoju i dopasowane do połączenie, które pomoże Ci wystylizować swój dom, tak jak o tym marzysz.

Wieszaki ścienne na Westwing

Dzięki szerokiej ofercie, w sklepie online Westwing kupisz wieszak na ubrania ścienny dopasowany idealnie do Twoich potrzeb. Wybieraj wśród ciekawych, nowoczesnych, geometrycznych form, filigranowych haczyków lub minimalistycznych konstrukcji, od których trudno oderwać wzrok. Nawet tak proste akcesoria sprawią, że Twoje wnętrze nabierze oddechu i wywoła efekt „wow” u wszystkich odwiedzających Cię gości. Kup swoje nowe wieszaki ścienne na Westwing!