Szukaj

Szafy przesuwne

Sortuj
15 Produkty
Sortuj

Szafy przesuwne nowoczesne, które nadążą za Twoimi potrzebami

Nowoczesne i eleganckie - szafy z drzwiami przesuwnymi są faworytem wśród miłośników minimalistycznego stylu wnętrz. Dzięki dodatkowemu mechanizmowi drzwi z lekkością odsłaniają wnętrze szafy, pozwalając Ci stylowo przechowywać ubrania.

Zalety szaf z drzwiami przesuwnymi

Wahasz się, czy szafa przesuwna to wybór dla Ciebie? Odkryj jej zalety:

 • Oszczędność miejsca: dzięki przesuwanym drzwiom szafa z drzwiami przesuwnymi zajmuje bardzo mało miejsca w porównaniu do szaf z drzwiami skrzydłowymi, których drzwi otwierają się na zewnątrz. To ich duża zaleta, szczególnie w wąskich pomieszczeniach.

 • Dodatkowa przestrzeń do przechowywania: dzięki drzwiom przesuwnym oszczędzasz miejsce, które możesz zainwestować w głębokość szafy. Daje to znacznie więcej miejsca do przechowywania i pozwala na przykład sezonowe ubrania z tyłu szafy. Dzięki temu cała szafa jest zorganizowana i uporządkowana

 • Minimalizm: Proste drzwi przesuwne nadają szafie minimalistyczny i nowoczesny wygląd, tworząc wyrafinowaną i harmonijną atmosferę, szczególnie w sypialni.

 • Modele szaf przesuwnych dostępne w stałej ofercie Westwing

  W zależności od gustu i umeblowania, możesz wybrać swój ulubiony z szerokiej gamy materiałów i stylów. Na przykład, jeśli preferujesz nowoczesny i elegancki wygląd, drzwi przesuwne wykonane ze szkła lub luster są szczególnie odpowiednie. Z kolei korpus wykonany z drewna, który można połączyć z pasującymi drzwiami przesuwnymi, stworzy efekt rustykalny lub boho.

  Jaki rozmiar szafy jest odpowiedni dla Ciebie?

  Zanim zdecydujesz się na odpowiednią szafę, zastanów się, jaki rozmiar najlepiej pasuje do dostępnej przestrzeni. W tym celu należy zmierzyć wysokość, szerokość i głębokość oraz zanotować wszystkie dane. Pamiętaj również o uwzględnieniu w swoich obliczeniach specjalnych cech, takich jak skośne sufity.

  Gdzie najlepiej umieścić szafę z drzwiami przesuwnymi?

  Dzięki mechanizmowi oszczędzającemu miejsce, szafy z drzwiami przesuwnymi są szczególnie dobrym wyborem w włąskich i małych pomieszczeniach. Nawet przypadku bardziej skompliowanych do urządzenia pomieszczeń, takich jak przedpokój, masz możliwość zintegrowania dodatkowej szafy, podczas gdy klasyczne drzwi szafy nie ma miejsca. Wystarczy odległość około jednego metra od najbliższej ściany, aby móc łatwo wkomponować szafę.