Szukaj

Witryny

Witryny do salonu: odkryj naszą ofertę współczesnych witryn

Jeśli witryna kojarzy Ci się z mało atrakcyjnym wyposażeniem wnętrz z poprzedniej epoki, sprawdź naszą selekcję! Znalazły się w niej szklane witryny, które są stylową interpretacją tego tradycyjnego mebla, który łączy w sobie wiele zalet.

Szklane witryny - mebel, który wyeksponuje skarby

Witryna łączy w sobie funkcję dekoracyjną i praktyczną. Dzięki niej każdy będzie mógł zobaczyć Twoje ulubione przedmioty, ale jednocześnie będą one chronione przed kurzem. To bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie w przypadku rzadziej używanych rzeczy takich jak odświętnej zastawy stołowej lub kompletu porcelany.

Jak zaaranżować witrynę w salonie lub jadalni?

Przede wszystkim witryny pokochają Ci, którzy są dumni ze swojej kolekcji czy to kieliszków, filiżanek, zastawy stołowej czy wyjątkowych książek. Witryny z naszej selekcji pomieszczą wszystkie Twoje skarby!

  • Witryna na szkło: to chyba jedno z najczęstszych sposobów wykorzystywania witryny. Wyeksponuj Twoją kolekcję porcelany, kieliszków lub ozdobnych talerzy lub mis. Zadbaj o proporcjonalne ułożenie. Większe przedmioty powinny trafić na niższe półki, a drobniejsze elementy, na wyższe.

  • Witryna na książki: ten rodzaj mebla jest chętnie wykorzystywany do przechowywania szczególnych książek i albumów, ale też obiektów dekoracyjnych. Jeśli chcesz dodatkowo je wyeksponować, zadbaj o dobre oświetlenie.

  • Witryny w różnych stylach - odkryj ofertę Westwing

    Do naszej selekcji trafiły witryny w różnych stylach, aby każdy miłośnik pięknych wnętrz mógł znaleźć coś dla siebie. Nowoczesne witryny przypadną do gustu minimalistom, a te w stylu rustykalnym, wielbicielom tradycji w oszczędnej formie.