Szukaj

Bieżniki

Bieżniki, które ozdobią Twój stół

Piękny stół warto wyeksponować zamiast zakrywać go obrusem. Świetnym rozwiązaniem są bieżniki, które łatwo odmienią wygląd stołu. W sklepie online Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę bieżników wykonanych z naturalnych materiałów. Każdy z nich sprawi, że wnętrze zyska na przytulności. Sprawdź, jak dzięki nim łatwo zmienisz aranżację i wprowadzisz odpowiedni klimat.

Bieżniki - przydatny dodatek

Bieżniki kiedyś stanowiły przede wszystkim element dekoracyjny. Bieżnik na stół jest nakryciem, które dodaje elegancji i sprawia, że powierzchnia nie wygląda pusto. Jednocześnie pozwala nam wyeksponować styl mebli, które często są centralnym punktem pomieszczenia. Bieżnik pełni również funkcję ochronną i zabezpiecza stół. Bieżniki zazwyczaj leżą wzdłuż stołu, dlatego świetnie prezentują się na nich półmiski i tace z serwowanymi daniami. Jeśli masz w planach uroczysty obiad lub wytworną kolację, koniecznie zdecyduj się na dekoracyjny bieżnik na stół. Sprawi, że całość będzie wyglądała elegancko i z klasą. Odpowiednio dobrany, podkreśli styl zastawy. Jeśli dodatkowo chcesz zabezpieczyć stół pod talerzami, wykorzystaj do tego podkładki na stół. One również mogą być pełnym wdzięku dodatkiem.

Bieżniki na stół w wielu odmianach

Bieżniki, które mamy w ofercie Westwing, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Znajdziesz tu eleganckie bieżniki z aksamitu lub praktyczne, a jednocześnie modne i stylowe bieżniki z bawełny. Każdy z nich będzie ozdobą stołu, która przyciągnie wzrok. Jednocześnie nadadzą przytulności wnętrzom. Wykonany z juty bieżnik na ławę o wyjątkowym kształcie nada wnętrzu rustykalnego charakteru. Przy skandynawskim stylu wybierz te z bawełny lub lnu. Ciekawie wyglądają również krótkie bieżniki ułożone w poprzek stołu, dzięki czemu pełnią funkcję nakrycia pod talerze.

Kup bieżniki na Westwing

Bieżnik na ławę lub na stół to stylowy dodatek, który króluje w najmodniejszych wnętrzach. Zapoznaj się z naszą ofertą w sklepie internetowym Westwing i wybierz bieżnik, który podkreśli charakter Twojego wnętrza. Zamów bieżniki już dzisiaj z dostawą do domu.