Black Friday w Westwing

top

Black Friday w Westwing

23 listopada 2018 to data, której wyczekują z utęsknieniem wszyscy łowcy okazji. To właśnie na ten dzień przypada w tym roku słynny Czarny Piątek (ang. Black Friday) — amerykańskie święto uważane za początek przedświątecznej gorączki zakupów. Przeceny w sklepach sięgają nawet 90%, a towary rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. W Polsce tradycja Black Friday spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i z roku na rok zadomawia się coraz bardziej. Również w Westwing przygotowaliśmy dla CIebie z tej okazji coś specjalnego!
PL-products

Co to jest Czarny Piątek?

Czarny Piątek to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, przypadający pomiędzy 23 a 29 listopada. Istnieją dwie teorie dotyczące pochodzenia nazwy „Black Friday“. Pierwsza z nich mówi o sprzedawcach, którzy używali kiedyś czarnego atramentu do zapisywania swoich zysków, a czerwonego do oznaczania strat. Czwarty piątek listopada miał być dniem, który otwierał utrzymujący się do końca roku okres prosperity. Według innych źródeł nazwa „Black Friday“ została ukuta w latach 60. w Filadelfii. Co roku powracający po Święcie Dziękczynienia mieszkańcy i przyjeżdzający na tradycyjny sobotni mecz turyści stali w ogromnych korkach, które blokowały całe miasto. Dopiero w latach 80. sprzedawcom udało się zmienić pejoratywne znaczenie tego terminu i powiązać go z zakupowym szaleństwem.

Black Friday 2018: najlepsze okazje

Co szykują sklepy na Black Friday 2018? Vouchery, wyprzedaże, rabaty, darmowa wysyłka — dzięki czarnopiątkowym okazjom zaoszczędzisz sporo gotówki. Wymarzona sukienka, naszyjnik i sportowy plecak wreszcie trafią do Twojej garderoby! Znajdzie się coś dla miłośników elektroniki i moli książkowych. Wyruszając na zakupy, nie zapomnij też o swoim mieszkaniu. Czarny Piątek to doskonała okazja, aby skorzystać z promocyjnych cen na meble i nieco odświeżyć dom przed nadchodzącymi świętami. W Stanach Zjednoczonych wielu pracodawców daje w ten dzień swoim pracownikom wolne, aby mogli do woli nacieszyć się wyprzedażami. W Polsce ten zwyczaj jeszcze się nie przyjął, ale jeśli chcesz upolować tanie markowe meble, wyrusz na zakupy online! Oferta Westwing na pewno Cię nie rozczaruje!

Black Friday 2018: wielka wyprzedaż mebli w Westwing

Postanowiliśmy uczcić tegoroczny Czarny Piątek przygotowując atrakcyjne wyprzedaże. W specjalnych kampaniach znajdziesz markowe meble, dekoracje, akcesoria kuchenne, kosmetyki i tekstylia. 23 listopada wejdź na www.westwing.pl i zamów swój wymarzony produkt w promocyjnej cenie. Elegancka skórzana sofa? Nowa lampa do salonu? Oryginalne maski na ścianę? W Westwing proponujemy coś na każdą kieszeń! Zamiast stać w długich kolejkach do sklepu i przeciskać się w tłumie polujących na zniżki klientów, postaw na zakupy online. Zapraszamy!
Promocje Czarny Piątek

Aktualne promocje

Nadchodzące promocje