Szukaj

Deski do krojenia

Sortuj
31 Produkty
Sortuj

Deski do krojenia

Szukasz nowej deski do krojenia, która przyda Ci się w kuchni? Postaw nie tylko na funkcjonalność, ale również na jej wygląd. W sklepie online Westwing znajdziesz estetyczne deski do krojenia. Wybierając deskę, zwróć również uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Ma to bowiem wpływ na jej użytkowanie.

Deski do krojenia w różnych wersjach

Okrągła, podłużna, a nawet w kształcie choinki. Czarna, biała lub z naturalnego drewna. Deska do krojenia może być świetnym dodatkiem zarówno w Twojej kuchni, jak i na stole podczas serwowania dań. Ogromny wybór desek do krojenia, które są dostępne na stronie Westwing w różnych wzorach i kolorach, pozwoli Ci dopasować ją do Twojego wnętrza. Jeśli szukasz deski do krojenia, na której chcesz również podawać np. sery czy wędliny, warto dopasować ją do zastawy stołowej. Zwróć uwagę na to, aby talerze były w podobnym stylu, dzięki czemu całość będzie spójna. Dobrze skomponowana zastawa zrobi wrażenie na Twoich gościach.

Deska do krojenia - materiały

Obecnie coraz częściej zwracamy uwagę na to, żeby deska do krojenia była miłym dla oka dodatkiem w naszej kuchni. Popularne niegdyś plastikowe deski zastępują niezwykle eleganckie deski z marmuru lub stylowe deski z drewna. Zaleca się, aby każda deska była przeznaczona do krojenia konkretnych rzeczy. Drewniane deski z rowkami idealnie nadają się do krojenia chleba. Dzięki nim łatwiej utrzymać porządek. W dodatku mogą posłużyć jako podstawka, na której położymy chleb na stole. Deski z drewna akacjowego lub mangowego mogą służyć do krojenia np. mięsa, ryb czy warzyw. Marmurowe deski do krojenia są bardzo efektowne i wpisują się w trendy.

Kup deski do krojenia na Westwing

Deski do krojenia używasz do przygotowania prawie każdego posiłku. Może ona służyć również jako podkładka pod gorące naczynia lub do serwowania potraw. Designerska deska do krojenia stanie się ozdobą Twojej kuchni. Sprawdź w sklepie internetowym Westwing naszą ofertę i wybieraj wśród najmodniejszych wzorów.