Szukaj

Fotele glamour

Fotele glamour - szyk i elegancja w salonie

Fotele glamour, spośród wszystkich stylowych mebli stanowią najbardziej dekoracyjny mebel w każdym eleganckim salonie. Inspirowane złotą epoką jazzu, tęsknie spoglądające w stronę minionych dekad projekty zadomowiły się w niejednym salonie. Styl glamour to wciąż jeden z najczęściej wybieranych tematów przewodnich w aranżacji wnętrz. Fotele glamour do salonu to idealna propozycja dla tych, którzy kochają dobry styl z odrobiną blasku.

Złoto i aksamit, dzięki którym Twój salon zyska blask

Meble w stylu glamour najczęściej łączą w sobie eleganckie formy z najwyższej jakości materiałami. Wśród ulubionych tkanin designerów znajdziemy atłas i aksamit. Aksamitny fotel w stylu glamour często podkreśla swoją elegancję za pomocą gustownych detali, srebrnych czy złotych nóżek lub pikowanych oparć.

Fotele glamour najlepiej zaprezentują się w towarzystwie stylowych jasnych tekstyliów, welurowych poduszek dekoracyjnych czy złotych lamp. Marmurowy stolik kawowy będzie dla nich idealnym towarzystwem.

Fotele glamour - poznaj naszą stylową selekcję

Jeśli szukasz eleganckiego fotelu, w naszej selekcji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Znalazły się w niej modele znanych marek wnętrzarskich, które cenimy za jakość wykonania i stylowy design. Fotele glamour wyróżnia aksamitne pokrycia, złote nóżki lub podłokietniki i ciekawe kształty oparcia. Znajdziesz też oryginalne fotele muszelki, które wniosą do wnętrza odrobinę eklektyzmu w szykownym wydaniu.

Zainspiruj się pomysłami naszych stylistów wnętrz i zaaranżuj fotel glamour w Twoim wnętrzu!