Szukaj

Fotele skórzane

Fotel skórzany - klasyka we wnętrzu

Wygodne skórzane fotele to podstawa udanego relaksu. Wiele osób wyobraża sobie tę przestrzeń wypoczynkową w podobny sposób: wygodny fotel, kominek, telewizor lub domowa biblioteczka pełna książek. Kubek ciepłej herbaty w ręce i można delektować się idealnym wieczorem bądź leniwym dniem. Fotel będzie uzupełnieniem aranżacji salonu, ale także pokoju dziecka oraz każdego biura. Sprawdź, jak wybrać odpowiedni fotel oraz w jaki sposób sprawić, by cieszyć się nim jak najdłużej.

Wielki, przytulny, w całości tapicerowany skórą lub mięsistą tkaniną obiciową fotel to prawdziwy klasyk gatunku. Nie dziwnego, że współczesne wzornictwo chętnie nawiązuje do tego modelu szukając równocześnie własnych kreatywnych rozwiązań. Dla właścicieli tradycyjnie urządzonych wnętrz, którzy nie stronią jednak od innowacyjnych rozwiązań, interesującą propozycją będą rozłożyste fotele ze skóry lub eko-skóry, utrzymane jednak nie w tradycyjnym, brązowawym kolorze, lecz wybarwione w inny, niecodzienny sposób. Fotele skórzane to nie tylko synonim klasycznego stylu, ale również świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji.

Fotele skórzane - pięlęgnacja

Aby skórzany fotel służył jak najdłużej, warto zadbać o jego pielęgnację. Raz w tygodniu powinno się fotel odkurzyć, a co dwa miesiące przetrzeć wilgotną szmatką (najlepiej z mikrofibry). Należy zaczekać, aż skóra całkowicie wyschnie, a następnie natrzeć ją specjalnym środkiem pielęgnacyjnym.

Najlepiej stosować profesjonalne środki czystości i zawsze najpierw zacząć czyszczenie od mało widocznego miejsca, aby sprawdzić ich działanie. Więc informacji na temat pielęgnacji można znaleźć w opisie poszczególnych produktów.

Znajdź wymarzony skórzany fotel na Westwing

Skórzany fotel możesz też z powodzeniem kupić online. Nasza oferta składa się ze skórzanych foteli pochodzących z kolekcji uznanych marek wnętrzarskich. Stawiamy na wysoką jakość, aby fotel służył Ci przez długie lata. Zwracamy też uwagę na stylowy design, dzięki któremu mebel będzie nie tylko funkcjonalny, ale stanie się też ozdobą każdego wnętrza.