Szukaj

Kokony i śpiworki niemowlęce

Sortuj
5 Produkty
Sortuj

Wybierz kokony i śpiworki niemowlęce

Łóżeczko to podstawowy mebel w pokoju niemowlaka i małego dziecka. Jeśli zależy nam na tym, aby niemowlę spało wygodnie i bezpiecznie warto dobrać odpowiednie tekstylia, takie jak kokon niemowlęcy lub śpiworek do spania, który zadba o komfort i bezpieczeństwo niemowlaka. W sklepie internetowym Westwing kupisz stylowe akcesoria do łóżeczka wykonane z pięknych i bezpiecznych tkanin, które sprawią, że pokój Twojego dziecka zamieni się w jedno z Waszych ulubionych miejsc w domu.

Miękkie sny czyli: śpiworek i kokon niemowlęcy

Choć pościel dla dzieci ma wiele zalet, niektóre noworodki nie lubią spać otulone kołderką. W tym wypadku lepiej wypróbować inne rozwiązanie jakim jest śpiworek. Nie ma jednej sztywnej reguły, czy wybrać śpiworek niemowlęcy czy pościel dla niemowlaka. Warto przetestować co będzie lepsze dla naszego dziecka.

Śpiworek do spania dla niemowlaka swoim wyglądem nie przypomina śpiwora dla dorosłych, ale pełni tę samą funkcję. Jest doskonały dla dzieci, które śpią niespokojnie i zrzucają z siebie kołderkę. Wielkość śpiworka warto dostosować do wzrostu niemowlaka. Niektóre dzieci tak dobrze się w nim czują, że śpią w nim nawet w wieku 2 óch lat. Na Westwing znajdziesz śpiworki niemowlęce w różnych rozmiarach, w pięknych dziecięcych printach, wykonane z ekologicznej bawełny.

W ostatnich czasach popularność wśród akcesoriów do łóżeczka zdobywa także kokon niemowlęcy. Śpią w nim przede wszystkim noworodki w pierwszych dniach swojego życia. Zapewnia ono bobasowi otulenie, przypominające warunki panujące w brzuchu mamy. Niektóre dzieci tak dobrze się w nim czują, że chcą w nim spać jak najdłużej.

Kup gniazdka i śpiworki niemowlęce na Westwing

Na Westwing kupisz wszystkie potrzebne akcesoria do łóżeczka takie jak śpiworki niemowlęce oraz gniazdka niemowlęce. Możesz do nich dopasować piękne ochraniacze, a także kolorowe baldachimy, które nie tylko pomogą Ci regulować dostęp światła, które wpada do łóżeczka, ale także ozdobią pomieszczenie. Wszystkie produkty wykonane zostały z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Baw się dobrze urządzając pokój dla swojego ukochanego maluszka.