Szukaj

Pieluszki muślinowe i ulewajki

Pieluszki muślinowe w różne wzory

Białe pieluszki tetrowe, które kojarzymy z naszych dziecięcych lat, już dawno przestały być jedyną możliwą opcją. Mnogość wzorów i kolorów, w jakich występują pieluszki muślinowe pozwala na wybranie takich, które idealnie będą pasować do pozostałych akcesoriów, a może i nawet charakteru maluszka. W sklepie internetowym Westwing znajdują się komplety o zróżnicowanych wzorach, kolorach i wielkościach, w dopasowaniu do potrzeb i gustów.

Pieluszki muślinowe i ulewajki – dlaczego warto je mieć?

Cechą charakteryzującą pieluszki muślinowe jest ich delikatność. Wykonane są one z bawełny organicznej, co czyni je nie tylko bezpiecznymi dla delikatnej skóry niemowlęcia, ale i funkcjonalnymi. Dobrze wchłaniają wilgoć i nie powodują alergii, co w przypadku wielu dzieci jest niezwykle istotne. Pieluszki muślinowe można używać nie tylko jako podkładki podczas przewijania niemowlęcia, ale także jako chusty do odbijania. Ulewajka z organicznej bawełny sprawdzi się w tej roli doskonale – nawet w chłodnej wodzie łatwo jest w niej usunąć plamki powstałe w trakcie odbijania czy karmienia, a dodatkowo jest ona wielokrotnego użytku.

Ulewajki – przydatne przy opiece nad dzieckiem

Miłe, kolorowe nadruki z motywami roślin lub zwierzątek sprawiają, że ulewajka staje się jeszcze przyjemniejszym dodatkiem do każdego dziecięcego zestawu. Częste korzystanie i zmienianie materiałowych chust podczas przewijania, karmienia czy odbijania jest wręcz nieuniknione, dlatego warto zaopatrzyć w większą ilość sztuk. Niektóre zestawy obejmują jedynie pieluszki, w innych z kolei znaleźć się może zarówno ulewajka, jak i miękki otulacz, który uprzyjemni maluszkowi sen i zadba o jego komfort. Delikatny i miły w dotyku muślin sprawia, że niemowlę z miłą chęcią przytula się do niego i spokojnie zasypia.

Kup pieluszki muślinowe i ulewajki na Westwing

Pieluszki bawełniane i ulewajki są z pozoru prostymi produktami, jednak mnogość ich zastosowań sprawia, że powinny się znaleźć w każdym niemowlęcym przyborniku. Ich zapas warto mieć nie tylko w domu, ale też wózku czy w samochodzie. Sprawdzają się w każdej sytuacji, a w wielu są wręcz niezastąpione. Muślinowe pieluszki dostępne w sklepie internetowym Westwing to nie tylko praktyczny zakup, ale również pomysł na prezent dla młodych rodziców – nigdy nie jest ich za wiele.