Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Dekoracje domu

Poza meblami, odpowiednia dekoracja domu to klucz do sukcesu w aranżacji  wnętrz. Przy użyciu odpowiednich dekoracji domu, możesz nadać indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Nasi eksperci od aranżacji wnętrz stworzyli dla Ciebie przewodnik po dekoracjach domu, uwzględniając ich najważniejsze aspekty. Wykorzystaj nasze sztuczki i porady, a sprawisz, że każdy pokój stanie się Twoim stylowym spełnieniem marzeń!

Dekoracje domu w każdym wnętrzu

Dekoracja domu jest niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ każdy pokój w domu ma za zadanie spełniać różne funkcje, dlatego też aranżując wnętrze powinny zostać one wzięte pod uwagę. Sprawdź niezbędne elementy dekoracji dla każdego wnętrza.

Salon to miejsce wypoczynku i relaksu. W tym pomieszczeniu najważniejszy jest komfort i przytulność wnętrza, dlatego dekoracja salonu powinna podkreślać jego atmosferę. Postaw na przytulne tkaniny, subtelne oświetlenie oraz delikatne barwy.

Funkcjonalność w kuchni to podstawa. Wystrój tego pomieszczenia powinnien być nie tylko dekoracyjny, ale też praktyczny! Taki efekt uzyskasz dekorując kuchnię za pomocą książek kucharskich, eleganckich desek do krojenia czy stylowych pojemników do przechowywania.

Dekorując dom, a w szczególności pokoje dla najmłodszych jego mieszkańców, należy przede wszystkim uwzględnić jego radosna atmosferę oraz miejsce na przechowywanie skarbów. Dlatego oprócz kolorowcyh dekoracji na ścianach, zastosuj kosze i pudełka do przechowywania z uroczymi wzorami zwierzątek.

Nasi eksperci od dekoracji wnętrz, przygotowali również inne przewodniki dotyczące dekoracji domu. Sprawdź nasze artykuły i odkryj optymalne rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Dekoracja domu nie tylko wnętrza

Nie tylko wnętrze Twojego domu lub mieszkania potrzebuje spójnej koncepcji jego dekoracji. Również taras oraz balkon należy odpowiednio dopieścić. Użyj nastrojowych lampek, wygodnych poduszek w jasnych kolorach, a także trwałego stolika.

Szukasz dalszych wskazówek na piękną dekorację domu w Twoim stylu? Znajdziesz je w dalszych artykułach na naszej stronie!

Detale to klucz do dekoracji domu

Twoje wnętrza są już udekorowane, ale szukasz kropki nad i w salonie lub sypialni? Samodzielnie wykonana mała dekoracji na pewno będzie zwięczeniem Twojej przestrzeni! Zobacz nasze pomysły na dekoracje domu DIY.

Chcesz tchnąć nowe życie w stare lustro znalezione w piwnicy? Sprawdź nasze triki oraz wskazówki jak tego dokonać! W ten sposób zapomniane lustro stanie się perełką w Twoim domu.

Niezależnie czy chcesz udekorować niewielki kącik w salonie, czy szukasz pomysłów na dekoracje całe domu, na Westwing znajdziesz niezwykłe pomysły oraz wskazówki na dodanie Twoim wnętrzom wyjątkowej atmosfery. Baw się dobrze szukając tego najlepszego dla Ciebie pomysłu!