Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Ogród & Wypoczynek

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i testować nowe aktywności? W sekcji „Ogród&Wypoczynek” znajdziesz mnóstwo wskazówek i sugestii dotyczących aktywności na świeżym powietrzu oraz kreatywnych pomysłów na aranżację ogrodu. Przejrzyj nasze artykuły, z których dowiesz się jak prawidłowo dbać o trawnik lub jak zaprojektować piękny ogród w angielskim stylu. Świeżo upieczeni ogrodnicy amatorzy z pewnością docenią również wiedzę z zakresu roślin ogrodowych. A gdy ogród zostanie już uporządkowany, mamy dla Ciebie kilka pomysłów na jego wykorzystanie!

Najważniejsze wskazówki dotyczące ogrodu

Posiadanie ogrodu to fajna sprawa, ale również pracochłonne zadanie. Nawożenie, regularne pielenie i pielęgnacja roślin – mamy nadzieję, że nasze wskazówki ułatwią Ci wykonywanie wszystkich prac i sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał zjawiskowo. Aby uzyskać harmonijną całość należy dobrze rozplanować ogród –zwróć uwagę na odpowiednie rozmieszczenie kwiatów i roślin. Nie bez znaczenia jest również ich wybór. Mamy dla Ciebie mnóstwo pomocnych rad i wskazówek w naszej sekcji „Ogród&Wypoczynek”!

Wybierz styl swojego ogrodu

Ogród angielski, francuski czy japoński? Przedstawiamy Ci mnóstwo inspiracji i praktycznych instrukcji, które pomogą Ci w stworzeniu wymarzonego ogrodu. Zapoznaj się z naszymi sugestiami, zainspiruj się zdjęciami i opisami. A dzięki meblom wypoczynkowym na tarasie, zyskasz dodatkowe miejsce na spotkania z przyjaciółmi oraz organizację letnich przyjęć. Stwórz piękne kwiatowe rabaty, zjawiskowe skalniaki lub zbuduj wymarzoną altanę i rozkoszuj się nieustannym kontaktem z naturą!

Czas wolny w ogrodzie

Ogród jest już gotowy? Mamy mnóstwo pomysłów na jego wykorzystanie. Pokażemy Ci kilka ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu – większość z nich będzie świetną opcją na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi.

W poniższych artykułach, znajdziesz inne, praktyczne porady, nie tylko z obszaru ogrodu oraz wypoczynku. Nasi eksperci odpowiedzieli również na pytania związane z organizacją przeprowadzki,

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w dziale „Ogród&Wypoczynek”! Baw się dobrze!