Kup najlepsze marki do -70%

Kup najlepsze marki do -70%

Wellbeing

Nasz dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i dobrze. Przygotowaliśmy wskazówki i inspiracje, jak uczynić dom jeszcze piękniejszym i przekształcić go w prawdziwą oazę spokoju. Jak lepiej spać? Które kolory lub zapachy mają szczególnie kojące właściwości? Na wiele obszarów naszego życia może mieć wpływ przyjemne otoczenie i właściwy wybór materiałów, kolorów lub zapachów. Wnętrza, w których przebywasz mają znaczący wpływ na Twoje samopoczucie. Uwolnij swój dom i siebie od przedmiotów, których już nie potrzebujesz. Dzięki temu Twój dom stanie się ładniejszy, a Ty zadbasz o siebie i stworzysz przestrzeń na nowe.

Zatroszcz się o siebie, a poczujesz się lepiej

Nikt inny nie zadba o nas lepiej niż my sami. Na poczucie dobrostanu składają się trzy czynniki: zdrowie, nastrój i duchowość. Oznacza to, że powinniśmy dbać o następujące obszary naszego życia:

  • Dobrostan psychiczny
  • Dobrostan fizyczny
  • Dobrostan intelektualny

Zafunduj sobie coś, co naprawdę Ci pomoże. Ta kwestia jest bardzo indywidualna. Dla niektórych może to być relaksująca kąpiel w wannie, podczas gdy ktoś inny wybierze masaż lub wieczór z książką. Nie możesz spać dobrze, ponieważ drapią Cię prześcieradła lub pocisz się w nocy, ponieważ tkanina jest zbyt gruba? Zafunduj sobie nową pościel, która zapewni Ci dobry sen! Istnieje wiele sposobów na poprawę samopoczucia.

Minimalistyczne, lekkie życie

Czy masz wrażenie, że Twój dom jest przepełniony przedmiotami? To idealny czas, aby się od nich uwolnić i pozbyć nieużywanych przedmiotów. Aby ułatwić Ci ten proces, przygotowaliśmy pomocne wskazówki i porady. Efektem ubocznym oczyszania przestrzeni z nadmiaru będzie poprawa Twojego samopoczucia. Dlaczego? To proste: mniej przedmiotów, mniej sprzątania. Prace domowe staną się łatwiejsze, a Ty odzyskasz kontrolę nad przestrzenią. Łatwiej będzie Ci znaleźć, to czego potrzebujesz.  Ponadto zrobisz miejsce na nowe przedmioty lub dekoracje, których od dawna pragnąłeś.

Funkcjonalne meble i dużo miejsca do przechowywania to lepsze samopoczucie

Zastanawiasz się, jaki związek mają meble i dekoracje z Twoim samopoczuciem? Nasz dom powinien być miejscem, w którym możemy odpocząć i zregenerować siły. Jeśli masz za dużo przedmiotów, mogą one zakłócać Twoje samopoczucie. Meble z miejscem na przechowywanie to świetny sposób na znalezienie miejsca na wszystko i zwiększenie przestrzeni w Twoim domu. Mieszkasz w bardzo małym mieszkaniu? Wybierz meble, które zajmują niewiele miejsca, dzięki temu będzie Ci się mieszkać wygodniej nawet na małej przestrzeni.

Odkryj nasze wskazówki, jak poprawić swoje samopoczucie psychiczne, fizyczne i intelektualne stwórz dom, który kochasz!