Szukaj

Krzesła drewniane

Sortuj
49 Produkty
Sortuj

Drewniane krzesła - gwarancja ponadczasowego stylu

Chociaż wielu projektantów i designerów proponuje krzesła do jadalni lub kuchni, wykonane z tworzyw sztucznych to jednak, te drewniane ciągle nie wychodzą z mody. Drewniane krzesła to ponadczasowy wybór do wnętrza. Drewno to naturalny materiał, który nigdy nie wychodzi z mody. Przy tym na drewnianych krzesłach siedzi się wygodnie i stabilnie.

Drewniane krzesło z łatwością dopasujesz do stylu Twojej jadalni. Szczególnie dobrze łączą się one ze stylem klasycznym, skandynawskim, japandi i boho, ujmując swoim naturalnym urokiem.

Na Westwing znajdziesz drewniane krzesła o ikonicznym designie, modele wykonane z różnego rodzaju drewna, w naturalnych odcieniach, ale również czarne lub w kolorze modnej terakoty.

Drewniane krzesła do jadalni lub kuchni

W naszej ofercie znajdziesz krzesła z dębowego, bukowego, jesionowego, z drewna orzechowego oraz z gatunków egzotycznych, takich jak drewno kauczukowe. Niektóre modele mają nogi wykonane z drewna, wnosząc do wnętrza odrobinę surowej nowoczesności. Inne, łączą w sobie elementy plecionki wiedeńskiej, która sprawia, że siedzisko jest bardziej miękkie.

Obawiasz się, że drewniane siedzisko będzie dla Ciebie zbyt twarde? Nie musisz rezygnować z tego materiału. Wybierz drewniane krzesło tapicerowane. Nie tylko zyskasz dodatkowy komfort, ale także wybór obicia w kolorze pasującym do wnętrza.

Ciekawostka: Wiele drewnianych krzeseł z oferty Westwing zostało wykonanych z drewna certyfikatem FSC®, co oznacza że pochodzi ono z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Więcej możesz przeczytać w opisie produktu.