Szukaj

Lustra w złotej ramie

Sortuj
32 Produkty
Sortuj

Złote lustra w eleganckiej ramie

Elegancja, luksus i dobry smak mogą zapanować w każdym wnętrzu. Szczypta złota dozowana z umiarem da efekt ekskluzywności i wysublimowania. Ale złoto, wszak królewski to kolor, lubi dominować i aby nie przytłaczało swym przepychem, należy stosować je z umiarem. Chyba, że… planuje się urządzenie klasycyzującego złotego saloniku, w którym złote ściany meble i dodatki będą niepodzielnym hegemonem.

Lustro w złotej ramie może równie dobrze wystąpić w roli subtelnego dodatku, jak i mocnego akcentu. Złoto doskonale współgra z właściwie wszystkimi kolorami: bielą, czernią, czerwienią, zielenią czy fioletem. Złota rama będzie bohaterką wnętrza, jeśli wystąpi na tle ciemnych jednolitych ścian. Równie znakomity efekt da na tle czarno-białej mozaiki. Idealnie wkomponuje się w wystrój pełen przepychu, a w ascetycznym wnętrzu będzie doskonałą złotą dominantą.

Lustro w złotej ramie można zawiesić we wszystkich rodzajach wnętrza. W eleganckim salonie, jak i pokoju młodzieżowym. W przestronnym holu, czy też łazience. W przedpokoju lub pokoju gościnnym nad komodą. Odpowiednio dobrane doda charakteru każdemu wnętrzu.

Złote lustra - wehikuł czasu

Stylowe lustro w ozdobnej ramie pomalowanej na kolor starego złota stworzy wnętrze naznaczone duchem upływającego czasu. Zwolennicy i zwolenniczki gustu minionych epok zasmakują w zmatowionym złocie, złotej ochrze i postarzającej patynie. Takie lustro w otoczeniu rodzinnych pamiątek i fotografii przeniesie do minionych czasów, poprzednich epok.

Lustro w złotej ramie doskonale odnajdzie się nie tylko w bogato zdobionym wnętrzu, ale też w aranżacjach w stylu glamour. Blask ramy pięknie skomponuje się z połyskiem aksamitnych krzeseł lub sofy oraz marmurowymi elementami.