Szukaj
Meble i dodatki inspirowane kolorem roku 2022 Dulux

Meble i dodatki inspirowane kolorem roku 2022 Dulux

Odkryj kolor roku 2022 Dulux

Poznaj produkty, których wybór został zainspirowany przez kolor roku 2022 marki Dulux, czyli Inspirujący Błękit™. Z radością przygotowaliśmy dla Ciebie selekcję mebli i dodatków do domu, które wpisują się w trendy kolorystyczne wykreowane przez znaną markę farb Dulux. Już dziś kup piękne produkty, które będą nawiązywały do modnego koloru 2022 roku.

Kolor roku 2022 Dulux w Twoim domu

Pośród wyselekcjonowanych przez nas produktów, których wybór został zainspirowany przez kolor roku 2022 marki Dulux znajdziesz stylowe meble. Możesz zdecydować się na mocny akcent w salonie, czyli sofę lub dywan w niebieskim odcieniu nawiązującym do Inspirującego Błękitu™ marki Dulux. Ciekawym dodatkiem w jadalni mogą okazać się niebieskie krzesła.

Przygotowaliśmy także dodatki i akcesoria nawiązujące kolorystycznie do koloru roku 2022 wybranego przez Dulux. Są wśród nich piękne grafiki na ścianę, wazony, świeczniki, lampy czy naczynia w odcieniach błękitu. W łatwy sposób nawiążesz do kolorystycznego trendu zmieniając tekstylia w salonie. Na stronie naszego sklepu internetowego Westwing znajdziesz niebieskie i błękitne poszewki na poduszki dekoracyjne, narzuty czy koce.

Wprowadź modny w 2022 roku kolor do Twoich wnętrz wybierając meble i dodatki do domu ze sklepu online WetswingNow. Pamiętaj, że wszystkie zamówienia powyżej 150 zł wyślemy do Ciebie bezpłatnie.