Szukaj

Nakryj do stołu z KUKBUK i Westwing

Redaktorki magazynu KUKBUK wybrały swoje ulubione naczynia i dodatki dostępne na Westwing. W rezultacie powstała wyjątkowa selekcja produktów, dzięki którym stworzysz zarówno minimalistyczny i elegancki stół, jak i stonowane nakrycie w stylu toskańskim. Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy kontrastów i kolorów – dodatki inspirowane weneckimi kontrastami.

Poznaj KUKBUK, wyjątkowy magazyn kulturalno-kulinarny

KUKBUK to wyjątkowa pozycja, tworząca zupełnie nową kategorię na polskim rynku wydawniczym, czyli magazyn - książkę. Ważne są w nim zarówno teksty jak i zdjęcia, które wspólnie tworzą piękne, a jednocześnie wartościowe opowieści. Tutaj estetyka stoi ramię w ramię z merytoryką, wprowadzając czytelników w rozległy, pasjonujący i niezwykle interdyscyplinarny świat kultury kulinarnej.

W kwartalniku zamieszczane są też sprawdzone przepisy: zarówno te codzienne, które można przygotować z łatwością, jak i te na specjalne wydarzenia. Ta część magazynu - książki jest dedykowana przyziemnej sferze życia czyli gotowaniu. Piękne fotografie oddają wielowymiarowość tej wydawałoby się zwykłej czynności, która nie tylko pomaga zaspokajać apetyt, ale także spędzać czas w gronie bliskich osób, dbać o ważne relacje i przede wszystkim dodaje radości i smaku życiu.

Wydawnictwo rozwija się już od dziewięciu lat, a KUKBUK zadomawia się także w przestrzeni internetowej. Strona KUKBUK.pl nie jest jednak cyfrową wersją kwartalnika, ale portalem internetowym, w którym wiodącym motywem jest sezonowość. Wyrosło to na gruncie idei, w której cykle przyrody wyznaczają odpowiedni rytm wpływający na codzienność oraz nasze wybory, także te konsumenckie.

Odkryj piękne i funkcjonalne naczynia i dodatki, które wyselekcjonowały redaktorki magazynu KUKBUK. Daj się zaprosić na estetyczną ucztę z KUKBUK i Westwing!

Przy stole z magazynem kulturalno-kulinarnym KUKBUK

Przy stole z magazynem kulturalno-kulinarnym KUKBUK

Sortuj
34 Produkty
Sortuj