Szukaj

Białe komody i szafki

Sortuj
4 Produkty
Sortuj

Białe komody i szafki: stylowe i praktyczne rozwiązanie do wnętrz

Walorem białych mebli jest to, że pasują do wielu dodatków w innych barwach. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w rozmaicie zaaranżowanych pomieszczeniach. Biała komoda będzie dobrze prezentować się przy beżowych, spokojnych ścianach, ale wniesie też dużo delikatności do pokoju pomalowanego na intensywny kolor. Niezwykle korzystnie na białej komodzie prezentują się wszelkiego rodzaju czarne dodatki w postaci świeczników, figurek, ramek na zdjęcia i innych gadżetów. Lakierowana biała komoda będzie wyglądać doskonale we wnętrzach nowoczesnych oraz tych o klasycznym, nawet nieco pałacowym charakterze; z kolei matowa albo przecierana – we wnętrzach prowansalskich i rustykalnych. Podobne efekty i właściwości reprezentują białe szafki.

Warto zainteresować się białą komodą czy szafką ponieważ meble w tym neutralnym kolorze idealnie odnajdą się zarówno we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu, jak i będą stanowić ciekawy akcent w aranżacji nowoczesnej. Białe komody i szafki szczególnie dobrze prezentują się w ciemniejszych pokojach, do których wprowadzają ciekawy efekt kontrastu. Stanowią także doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy szukają sposobu na rozjaśnienie ciemnych pomieszczeń.

Biała komoda – funkcjonalność na pierwszym miejscu

Oprócz walorów czysto estetycznych warto pamiętać o tym, że komoda powinna służyć swojej podstawowej funkcji, jaką jest przechowywanie. Dlatego też niezwykle ważne przy wyborze tego mebla jest to, aby miał on odpowiednie i dostosowane do konkretnego pomieszczenia parametry. Komoda jest zazwyczaj meblem dość masywnym, o średniej szerokości około 200 cm. Należy zwrócić uwagę na liczbę szuflad, w których będą przechowywane rzeczy. Warto też sprawdzić głębokość i szerokość każdej szuflady – musi ona być wystarczająco pojemna, by pomieścić przedmioty, które chcemy w niej przechowywać.

Białe komody – kup Twoją wymarzoną online

Białe komody i szafki są na tyle uniwersalne i praktyczne,że raczej nie przestaną być modne – warto zainwestować i wybrać model, który zaspokoi nasze potrzeby i gusta.

Na Westwing przygotowaliśmy wyjątkową ofertę stylowych białych komód i szafek, które pokochają miłośnicy wnętrz. W naszej selekcji nalazły się meble uznanych marek, wyróżnających się wysoką jakością oraz wyjątkowym designem. Kup swoją wymarzoną białą komodę online na Westwing i ciesz się pięknym wnętrzem!