Szukaj

Białe meble do salonu

Sortuj
350 Produkty
Sortuj

Białe meble do salonu w różnych stylach

Niezależnie od stylu, w jakim urządzimy swoje mieszkanie, zawsze możemy się zdecydować na białe meble do salonu. Biel to kolor uniwersalny, dlatego dopiero dodatki, które zastosujemy, meble, jakie wybierzemy i domieszka innych barw w aranżacji zadecydują, jaki styl nadamy wnętrzu. We współczesnych wystrojach często sięga się po biel, kiedyś niesłusznie uważaną za nieco banalną i oklepaną. Obecnie kolor biały bywa wybierany w rozmaitych stylach, na przykład takich, jak nowoczesny, prowansalski, romantyczny czy loftowy. Biały salon z domieszką szarości wybiorą wielbiciele stylu skandynawskiego, natomiast ci, którzy inspirują się stylem shabby chic, postawią na biel z odrobiną bladego różu jako kwintesencję romantyzmu. Biały jako kolor dominujący to także idealny wybór do aranżacji minimalistycznych. Pamiętajmy, że białe wnętrza wydają się jaśniejsze, przestronniejsze i przyjazne.

Aranżacja salonu z białymi meblami – co jest ważne

Białe meble do salonu to świetny sposób na jasną, przestronną i pełną światła aranżację pokoju dziennego. Podstawę takiego wystroju stanowią białe ściany. Jeśli obawiamy się chłodu i monotonii takiego rozwiązania, zdecydujmy się na różnorodność faktur. Na przykład ścianę, na tle której pojawi się kanapa, można ozdobić fototapetą, w której dominuje biel. Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie płytek czy paneli dekoracyjnych imitujących białą cegłę.

Kolejna ważna sprawa to oczywiście białe meble do salonu. Biel powinna przewijać się w większości sprzętów: komplecie wypoczynkowym, szafkach, regałach, półkach i stolikach. W aranżacji białego salonu, mogą się również znaleźć białe meble z delikatną domieszką innych barw - na przykład marmurowy stolik kawowy czy złote nóżki stolika pomocniczego. Białe meble do salonu można śmiało zestawiać z jasnoszarymi i beżowymi, a także kremowymi. Aby aranżacja białego salonu nie była nudna, warto doprawić ją kolorowymi dodatkami. Pastelowe odcienie będą pasować do wystroju w stylu prowansalskim i shabby chic, a bardziej soczyste barwy do aranżacji nowoczesnej.

Odkryj białe meble do salonu w sklepie internetowym Westwing. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz piękne meble dopasowane do Twojej aranżacji, ale przede wszystkim Ciebie