Szukaj

Szafy drewniane

Sortuj
113 Produkty
Sortuj

Szafy drewniane – klasyk do każdej aranżacji

Pojemna szafa to niezbędny element wyposażenia mieszkania. Powinna być duża, solidna i stabilna, tak aby bez trudu pomieścić w niej ubrania i akcesoria. Oprócz funkcji praktycznej szafa pełni też oczywiście funkcję estetyczną – jest to często największy element wyposażenia, który dominuje we wnętrzu. Najczęściej wybieranym meblem do przechowywania jest szafa drewniana.

Szafa drewniana to najbardziej typowy mebel, jaki można sobie wyobrazić. Wcale nie musi być jednak z tego powodu nudna! Szafy drewniane to bardzo uniwersalne meble, które mogą zaskoczyć nowoczesnym designem. Samo drewno stwarza duże możliwości dekoracji, a jego wygląd można dopasować do wnętrza w każdym stylu.

Drewniane szafy w ofercie Westwing

Szafy dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a wiele z nich z drewna z certyfikatem FSC. Szafy z drewna dębowego lub sosnowego będą uniwersalnym wyborem i posłużą lata. Niektóre modele dostępne na Westwing zostały wykonane z drewna lakierowanego, pomalowanego na inny kolor. Dzięki temu można cieszyć się drewnem najwyższej jakości, a jednocześnie wykorzystać szafę w nowoczesnym wnętrzu.

Szafa drewniana – jaki rozmiar wybrać?

Szerokość i wysokość to jedne z najważniejszych kryteriów przy wyborze drewnianej szafy. W małym przedpokoju sprawdzi się szafa o szerokości około 45–50 cm. Szerokość czterodrzwiowej szafy do sypialni może wynosić nawet 200 cm. Z kolei funkcjonalna szafa ubraniowa powinna mieć około 200 cm wysokości – dzięki temu drążek na ubrania znajdzie się na optymalnej wysokości 180 cm. Niższa szafa drewniana może służyć do przechowywania krótszych ubrań wiszących, takich jak koszule. Można ją też wyposażyć w praktyczne półki. W naszej ofercie na Westwing znajdziesz różne rozmiary szaf drewnianych do każdego pomieszczenia.

Kup szafę drewnianą na Westwing

Drewniane szafy to meble, które sprawdzą się nie tylko w sypialni, ale także w innych pomieszczeniach, jak przedpokój. Drewno to materiał uniwersalny i ponadczasowy - pasuje do każdego stylu i sprawdzi się w każdej aranżacji. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz idealną szafę dla siebie i twojego wnętrza. Odkryj naszą ofertę z różnymi rozmiarami, modelami oraz stylami szaf drewnianych, które sprawią, że twój dom stanie się jeszcze piękniejszy!