Szukaj

Hokery drewniane

Sortuj
24 Produkty
Sortuj

Odkryj naturalny urok drewnianych hokerów

Drewniane krzesła barowe to ponadczasowy dodatek do stylowej kuchni. Modele hokerów, które znajdziesz w ofercie Westwing zostały wykonane z drewna wysokiej jakości. Jednocześnie zaskakują pięknym designem. W naszej selekcji znajdziesz drewniane hokery z portfolio najbardziej pożądanych marek wnętrzarskich.

Drewniany hoker przy blacie w kuchni stanie się Twoim codziennym towarzyszem przy porannej kawie. Dzięki niemu poczujesz się, jak w wyjątkowej włoskiej kawiarnii. Odkryj naszą ofertę i znajdź ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Wygodne stołki barowe z drewna

Wybierając drewniany hoker zwróć uwagę na jego wysokość i dobierz ją do blatu lub wyspy kuchennej.Warto pamiętać, że między blatem barku a siedziskiem powinno być około 30 cm wolnego miejsca na nogi. Jeśli blat barku został zainstalowany 80-90 cm nad podłogą, hoker powinien mieć 60-65 cm (zwykłe krzesła mają siedzisko 40-50 cm nad posadzką). Stołki barowe o wysokości 70-75 cm sprawdzą się przy blatach na wysokości 90-100 cm. Do typowych wysokich barków (100-110 cm wysokości) dostawia się hokery z siedziskiem 80-85 cm nad podłogą.

Hokery drewniane - z oparciem czy bez?

Decyzję podejmujemy zgodnie z upodobaniami. Oto kilka przydatnych wskazówek:

  • Hoker drewniany z oparciem jest wygodniejszy w użytkowaniu, jeśli często jadamy posiłki przy wysokim blacie. Również, gdy w kuchni czy jadalni nie ma standardowych krzeseł, a zastępują je hokery, lepiej zdecydować się na modele z oparciem.

  • Hoker drewniany bez oparcia to świetne rozwiązanie na szybkie śniadanie, poranną kawę czy wieczornego drinka. Stołek barowy z drewna bez oparcia zajmuje również mniej miejsca, co jest zaletą, gdy trafia do niedużego aneksu kuchennego.

  • Za co kochamy drewniane hokery?

    Dlaczego wysokie stołki barowe zrobiły taką karierę w naszych mieszkaniach? Ponieważ pozwalają wprowadzić do aranżacji lekką i niezobowiązującą atmosferę, znaną z najlepszych barów i restauracji. Na ich popularność ma też wpływ moda na otwarte kuchnie, które od części wypoczynkowej wnętrza zwykle oddziela wysoki barek. W grupie stołków barowych wyróżnia się hoker drewniany. Może on uwodzić nowoczesnym, minimalistycznym designem, albo też stanowić ukłon w stronę wzorniczej klasyki. To, na jaką wersję się zdecydujemy, zależy od naszych upodobań, a także stylu, który dominuje w naszym wnętrzu.