Szukaj

Podkładki na stół glamour

Sortuj
3 Produkty
Sortuj

Podkładki na stół glamour w różnych wariantch

Stół jest jednym z najważniejszych mebli w naszym domu, dlatego też zasługuje na wyjątkową oprawę. Podkładki na stół glamour nie tylko znacząco wpłyną na poziom estetyki, ale również skutecznie ochronią blat. W sklepie online Westwing przygotowaliśmy dla Ciebie selekcję podkładek w różnych kształtach i wykonanych z różnych materiałów.

Funkcjonalne podkładki na stół glamour

Drewniane blaty stołów narażone są na działanie wysokich temperatur, które wpływają niekorzystnie na ich powłokę, tworząc trudne do usunięcia ślady. Skutecznym, a zarazem prostym i eleganckim sposobem na rozwiązanie tego problemu są podkładki na stół glamour. Postawione na nich talerze lub nawet naczynia z gorącymi daniami nie będą już zagrożeniem dla struktury blatu. Podkładki na stół glamour mogą mieć różne wielkości i kształty, w zależności od rodzaju stołu i wielkości naczyń, które zostaną na nich postawione. Są także wykonane z różnych materiałów: naturalna i ponadczasowa bawełna, tworzywo sztuczne, a nawet sztuczna skóra czy aksamit. Podkładki na stół glamour nie są jedynymi akcesoriami, które kreują odpowiednią kompozycję na stole: ważne są także serwetki, dobierane według okazji i rodzaju serwowanych dań.

Podkładki na stół glamour, które upiększą stół

Odpowiednio dobrane podkładki na stół glamour mogą tworzyć spójną całość z zastawą i wpasować się w charakter wnętrza czy przyjęcia. Stonowane, łagodne odcienie będą współgrać z tradycyjnymi wzorami i jednocześnie kontrastować z zastawą o intensywniejszych kolorach. Osobom ceniącym minimalizm mogą przypaść do gustu podkładki na stół glamour w klasycznych, prostokątnych kształtach. Nieco bardziej designerskie i nowoczesne będą z kolei podkładki na stół glamour kształtem imitujące liście popularnych roślin.

Kup podkładki na stół glamour

Jeśli chcesz, aby Twój stół i wnętrze nabrały nowego wyrazu, podkładki na stół glamour spełnią się w tej roli idealnie. Ich kolorystyka wpasuje się do każdej okazji, czyniąc ją przy tym jeszcze bardziej wyjątkową. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz podkładki, które uatrakcyjnią Twój stół, a przy okazji ochronią go przed uszkodzeniami.