Szukaj

Szafki RTV

Sortuj
41 Produkty
Sortuj

Szafka RTV: funkcjonalny mebel w salonie

Dla wielu z nas, telewizor stanowi najważniejszy punkt w salonie. A niezbędnym meblem do telewizora będzie konsola znana jako szafka RTV. Będzie ona pełniła nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także organizacyjną: w niej warto przechowywać dokumenty, akcesoria biurowe, a także mniejszy sprzęt RTV. Dobrze dobrany mebel pod telewizor pozwoli Ci również sprytnie ukryć plątaninę kabli. Dodatkowym atutem tego mebla jest fakt, że wiele modeli ma w sobie dużą ilość szuflad i półeczek, co ułatwia przechowywanie. Szafka RTV to niezwykłe przydatny mebel, który warto mieć w swoim salonie. Odkryj ich szeroki wybór na Westwing!

Nowa szafka pod telewizor dopasowana do Ciebie

Na Westwing znajdziesz szafki RTV w różnych stylach, kolorach, które są wykonane z różnych materiałów. Takie meble często posiadają zamykane drzwiczki lub dodatkowe szuflady, ale również warto rozważyć otwarte szafki. Idealnie dopasują się do nowoczesnych wnętrz. Na Westwing znajdziesz meble do salonu, które idealne dopasują się do Twojego wnętrza.

Szafka RTV pod telewizor to funkcjonalny mebel, który odnajdzie się w każdym salonie. Szafka pod telewizor sprawia, że całe pomieszczenie staje się bardziej przytulne i lepiej zorganizowane. Telewizor z taką szafką prezentuje się o wiele lepiej. Gdy jest otoczony tylko przez głośniki i inne urządzenia elektroniczne, to może jest to nowoczesne, ale jednocześnie salon wygląda, jak miejsce pracy, a nie pomieszczenie domowe, w którym możesz obejrzeć film z rodziną.

Zupełnie inną sprawą jest sama funkcjonalność szafki RTV, której nie da się nie docenić. Nie dość, że możesz w niej przechowywać rzeczy, na które nie masz miejsca w innym pomieszczeniu, to jeszcze z powodzeniem schowasz w niej kable do sprzętów. Do tego szafka RTV jest wprost idealna do trzymania w niej dokumentów, akcesoriów biurowych, czy sprzętu elektronicznego. Warto jeszcze podkreślić, że takie mebel może pełnić funkcję dodatkowej półki.

Jaki powinien być rozmiar szafki RTV względem wielkości telewizora?

Przy wybieraniu rozmiaru szafki pod telewizor, niezwykle istotna jest jej szerokość. Im większy telewizor kupisz, tym większy mebel, powinien jest pod nią znaleźć. Jest to proste i logiczne. Poniżej znajdziesz dokładne informacje o tym, jak szeroka powinna być szafka RTV pod konkretny telewizor.

Jeżeli szerokość szafki RTV wynosi:

  • 110 cm – wielkość telewizora to 50 cali
  • 120 cm – wielkość telewizora to 55 cali
  • 135 cm – wielkość telewizora to 61 cali
  • 140 cm – wielkość telewizora to 63 cale
  • 150 cm – wielkość telewizora to 68 cali
  • 160 cm – wielkość telewizora to 73 cale
  • 171 cm – wielkość telewizora to 77 cali
  • 180 cm – wielkość telewizora to 85 cali.
  • Przejrzyj ofertę Westwing i znajdź swoją nową szafkę RTV. Zanurz się w świecie pięknych aranżacji i daj rozświetlić sobie drogę ze sklepem internetowym Westwing! Wyjątkowe z nich znajdziesz i kupisz w sklepie Westwing. Ciesz się najwyższą jakością wykonania!