Dostęp do najlepszych marek do 70% taniej

Pomysły na dekoracje

Mówi się, że piękne, wysokiej jakości meble podkreślają i odzwierciedlają gust mieszkańców domu. Oczywiście to prawda, ale trzeba pamiętać, że często to szczegóły dodają poszczególnym pomieszczeniom duszy, sprawiając, że zaczynają naprawdę żyć. To właśnie dekoracje są głównym elementem każdego wystroju. Istnieją ich niezliczone rodzaje i style, co daje ogromne pole do popisu. Ponieważ łatwo jest je dostosować do zmieniających się pór roku czy wydarzeń, sprawiają, że mamy możliwość tworzenia co rusz nowej atmosfery naszego domu. Jak się jednak do tego zabrać i jak znaleźć pomysły na dekoracje?

Dekoracje od święta

Pomysłów na dekoracje szukamy szczególnie w okolicy świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. W grudniu bardzo popularne stają się ciekawe pomysły na kalendarze lub wianki adwentowe, które ocieplą każde wnętrze, gdy na dworze ziąb i mróz. Znajdziesz u nas wiele pomysłów na temat dekoracji stołu czy świąteczne girlandy, więc koniecznie zajrzyj do naszych pozostałych artykułów! Dzięki temu wejdziesz w Nowy Rok w iście świątecznym stylu!

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia, a nas rozpiera energia! By dobrze ją wykorzystać, pomyślcie o stworzeniu Wielkanocnych dekoracji samemu! Szczególnie dzieciom powinno spodobać się tworzenie własnych pisanek, ozdób czy słodyczy, ale – gwarantujemy – i starszym przyniesie to wiele radości. Tutaj zobaczycie, jak samodzielnie wykonać piękny koszyk wielkanocny i inne wiosenne ozdoby. Pomysły na dekoracje mnożą się w niesamowitym tempie!

Pomysłowe dekoracje na ślub

Już zaraz Wasz wielki dzień, a Wy wciąż szukacie pomysłów na niezapomniane dekoracje, dzięki którym na długo zostanie on w pamięci wszystkich gości? Pomyśleliśmy o Was – jak zawsze – i przygotowaliśmy garść przydatnych porad! Zajrzyjcie do sekcji ślubnej, która pełna jest inspiracji i pomysłów na dekoracje. Nieważne czy zastanawiacie się nad wyborem koloru przewodniego, zamierzacie sami zaprojektować zaproszenia, czy obmyślacie wystrój sali – nasi eksperci pomyśleli o wszystkim. Czeka Was  ciekawa i inspirująca  lektura. Możecie rozpocząć przygotowania!

Cztery pory dekoracji

Zmieniające się za oknem pory roku aż proszą, by dopasować do nich dekoracje w naszych domach.

Początek roku to dobry czas na wyzwania zarówno dla nas, jak i dla naszego mieszkania! Wykorzystajmy tę szansę, by stopniowo pozbywać się zimowych akcesoriów. Romantycy, z racji zbliżających się Walentynek, lubią udekorować dom miłosnymi akcentami, takimi jak serca czy ozdobne anioły.

Wiosna i Wielkanoc to symboliczny powrót do życia. Królują wtedy radosne kolory, kwiaty, małe ptaki i zajączki budzące się do życia – tak jak i my – jakby z zimowego  snu. Nie bójmy się wpuścić  do naszego domu nieco słońca i radości po długiej zimie!

Wraz z nadejściem lata nadchodzą nowe pomysły na dekoracje! Naturalne, lekkie materiały, jasne odcienie pomogą nam chronić się przed gorącem i czerpać z tej pory roku wszystko, co najlepsze. Przy dobrej pogodzie warto udekorować swój balkon lub taras i korzystać ze słońca, kiedy tylko można!

Idzie jesień i nie ma na to rady! Po gorącym lecie do łask wracają materiały w kratę, ciepłe koce i otulające nas swym zapachem świece. Spędzamy więcej czasu w domach z rodziną i znajomymi – to dobry moment, żeby przepięknie udekorować swój stół! Dzięki temu, że mamy mnóstwo pomysłów na dekoracje, nawet zima zła nam nie straszna!

Szukasz inspiracji na wiosnę, jesień, zimę czy lato? U nas znajdziesz przepis na każdą porę roku!