Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!
Para Młoda biorąca ślub

Dzień ślubu na pewno pozostanie w Twojej pamięci na zawsze, zarówno jak u Twoich najbliższych. Ale warto również utrwalić ten dzień na fotografiach – od samych przygotowań, poprzez ceremonię, wesele i sesję ślubną. Dlatego fotograf ślubny jest równie ważny co lokal i zaproszenia, więc warto go poszukać na wczesnym etapie planowania wesela. Przedstawiamy Ci 10 fotografów z całej Polski.

Fotograf ślubny Kamil Koziński

Tworzę szczere zdjęcia, które odzwierciedlają ludzi takimi, jakimi naprawdę są. Staram się by moje fotografie były naturalne, z lekką nostalgią do czasów analogowych.

Kamil Koziński

Kamil Koziński zajmuje się fotografią ślubną już od ponad 10 lat. Robiąc zdjęcia uchwyca czułość, która istnieje między parą szaleńczo zakochanych w sobie dwójki osób. Według Kamila bycie profesjonalnym fotografem ślubnym, oznacza nie tylko robienie dobrych ujęć, ale również tworzenie historii, która zapada w pamięć i będzie naprawdę magiczna. Kamil wierzy, że młode pary z nim współpracują ze względu na jego umiejętności opowiadania ich indywidualnych i niepowtarzalnych historii.

W pracy fotografa ślubnego przepiękne jest to, że każdy ślub jest wyjątkowy i daje możliwość opowiedzenia miłosnego story w zupełnie inny, nowy sposób. W końcu fotograf uczestniczy w najważniejszym dniu życia naszych par. Gdybym miał opisać moje zdjęcia jednym zdanie to powiedziałbym że są to kadry dla ludzi o ludziach. Kamil wierzy, w to że choć wspomnienia z czasem się zacierają to dobre zdjęcia ślubne pozostaną z Młodymi na zawsze jako przepiękna pamiątka tego niezwykłego dnia.

Strona internetowa: https://www.kozinski-foto.pl/

Glamour Studio Fotografia i Film

Szukamy w fotografii i w ludziach tego, co naturalne, lekkie, tego co mnie wzrusza, lubię autentyczne gesty. Staramy się wydobyć z ludzi naturalność, czułość, swobodę, lekkość, uśmiech, a czasem nostalgię.

Glamour Studio Fotografia i Film

Glamour Studio Fotografia i Film to zgrany zespół uśmiechniętych i otwartych ludzi, tworzący piękne ślubne historie. Prywatnie to kumple, również dla wielu z ich Klientów. W pracy cenią sobie szczere relacje, naturalność i dyskrecję. Przez lata spędzone z aparatami w ręku zrozumieli, że najważniejsze są emocje. Pomimo upływu czasu i zmieniających się trendów, one nigdy nie wychodzą z mody.

Glamour Studio Fotografia i Film dąży do tego, aby zdjęcia i filmy były pełne treści, mocne w przekazie, nasycone emocjami, a jednocześnie subtelne i autentyczne. Pragną za każdym razem tchnąć w nie pierwiastek magii. Charakter ich prac opisać można używając słów: lekka, szczera, prawdziwa, naturalna, ponadczasowa, oniryczna. Lubią takie określenia jak moment, kadr, poetyka obrazu, plastyka, emocje, miłość.

Strona internetowa: https://glamour-studio.pl/

Fotograf ślubny Rafał Kowalski

Zwykle z pierwszym klapnięciem migawki zanurzam się żywiole, którym jest fotografowanie ważnych chwil i emocji.

Rafał Kowalski

Rafał Kowalski to fotograf, który ujmie Was swoim zaangażowaniem. Wyznaje zasadę, że wystarczy stworzyć przestrzeń, a emocje i magia zaczynają dziać się same. Świetnie odnajduje się w różnorodnych stylizacjach weselnych i widać to w jego stylu fotografowania. Jego zdjęcia charakteryzują się dopracowanymi, naturalnymi kolorami, doskonałą plastyką światła i głębią opartą na wielu planach.

Podczas reportażu jest dyskretny, pozwala płynąć wydarzeniom, które skrupulatnie rejestruje swoim aparatem. Na plenerze ślubnym nauczy Was, jak odnaleźć się przed obiektywem, a potem stopniowo wycofa. Szybko zapomnicie o jego obecności i swobodnie uwolnicie swoją prawdziwą osobowość.

Strona internetowa: www.rafalkowalski.pl

Fotograf ślubny Krzysztof Krawczyk

Uwielbiam stan cudnych emocji! Pozytywny nieład, wibrujące serducha, mokre oczy i przeszywające spojrzenia są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. 

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk to fotograj kochający fotografię naturalną z dużą dawką kreatywności. Uwielbia opowiadać fotografiami najpiękniejszy dzień z życia dwojga zakochany. Pozytywny nie ład, cała gama emocji, wrażliwość, dotyk czy spojrzenia – jest to magnes, który przyciąga i ładuje własne życiowe akumulatory. Krzysztof jest zwycięzcą wielu prestiżowych konkursów fotografii ślubnej na całym świecie, nie cierpi nudy, a jego największą motywacją w dążeniu do marzeń i ambicji jest rodzina Krzysztofa.

Strona internetowa: https://krzysztofmemories.pl/

Fotograf ślubny Jakub Nowotyński

Staram się nie tylko „Łapać chwile” ale też wykazać się dużą empatią, cierpliwością i asertywnością. Potrafię wysłuchać, doradzić i dzielić się dobrą energią.

Jakub Nowotyński

Jakub Nowotyński zrobi zdjęcia od małego – już jako kilkuletni chłopiec siedział ze swoim w ciemni i wywoływał pierwsze odbitki. Fotografia ślubna jest dla Jakuba jedną z najtrudniejszych i najbardziej złożonych form fotograficznego wyrazu. W szczególności uwielbia reportaż ślubny, ale także sesje partnerskie, narzeczeńskie i rodzinne, dostrzegam też piękno w detalach. Dla Jakuba reportaż ślubny to żywy, subiektywny zapis zdarzeń i faktów, ale także czuły zapis wydarzeń dnia ślubu.

Pasjonują mnie tematy związane z obrzędowością, tradycją i szeroko rozumianym folklorem, ale cenię sobie też nowoczesność i surrealizm miejski. Jakub nie ogranicza się terytorialnie, fotografuję w całej Polsce i w Europie.

Strona internetowa: https://fotoreportazslubny.com/

Fotograf ślubny Dawid Rojek

Na świat patrzę jak przez wizjer aparatu. Nieustannie szukam ciekawych ujęć i niecodziennych sytuacji nawet w chwilach pozornie błahych. Podczas ślubu jestem zrelaksowany i zaciekawiony przyszłymi wydarzeniami, próbuje je przewidzieć, aby zawsze być sekundę przed momentem decydującym.

Dawid Rojek

Dawid Rojek jest reportażystą i sam mówi o sobie, że robi to na dwa etaty. Stawia w swojej pracy na naturalność i budowanie ślubnej historii i narracji.

Dawid zaczyna swoją pracę od samego rana utrwalając szczegóły i sytuacje, których inni nie dostrzegają, subtelności, które są wyjątkowe i romantyczne. Podczas ślubu jest zrelaksowany i zaciekawiony przyszłymi wydarzeniami, które stara się przewidzieć. Wszystko po to, aby być na sekudę przed decydującym momentem.

Strona internetowa: https://dawidrojek.pl/

Pokadrowani

Nie będziemy pisać o pasji i miłości do fotografowania – to przecież tak oczywiste! Ale jest coś znacznie ważniejszego, to impuls, który napędza do działania. Ważne są dla nas relacje, poznawanie nowych ludzi. Lubimy pracować w nowych miejscach i nie podążać utartymi schematami.

Michał i Iwona, Pokadrowani

Pokadrowani to duet Iwony i Michała, który oprócz fotografowania, kocha również podróżować. Swoimi zdjęciami opowiadają szczere historie, wyróżniające się pięknymi detalami oraz wieloplanszową kompozycją. I mimo 15-letniego doświadczenia nie przestają się rozwijać, z otwartą głową i sercem fotografujemy historie o ludziach i dla ludzi. Ich spojrzenia doskonale się uzupełniają, tak w pracy jak i w życiu – łączą siły, by tworzyć piękne rzeczy!

Dodatkowo, Iwona to doświadczona hair&make-up artist, a Michał zajmuje się fotografią komersyjną na terenie Warszawy i jej okolic.

Strona internetowa: https://pokadrowani.pl/

Bartosz Nitecki – fotograf ślubny z jakmarzenie.pl

Lubimy realizować niekonwencjonalne pomysły, nie boimy się wyzwań i często podsuwamy swoim klientom kreatywne rozwiązania. 

Jak Marzenie
Bartosz Nitecki

jakmarzenie.pl to propozycja dla Par Młodych szukających otwartych i szalonych wykonawców. To zgrany zespół młodych ludzi z branży ślubnej, który w profesjonalny sposób i w luźnej atmosferze przeprowadzi Was przez całe ślubne zamieszanie! W środku znajdziecie nie tylko fotografa ślubnego, czy kamerzystę, ale także wedding planerkę, trenera tańca oraz dj-a. Osoby pracujące pod szyldem jak marzenie to osoby, które nie boją się wyzwań i niestandardowych pomysłów. Chętnie podróżują, odwiedzając z zakochanymi przeróżne zakamarki świata. Realizują swoje pasje i rozszerzają je także na polu działań firmowych.

Założycielem całego projektu jest Bartosz Nitecki, który w firmie zajmuje się fotografią oraz filmem. Jest on także grafikiem komputerowym, który dba o wizualną część działalności. Zamiłowanie do fotografii daje mu ogrom satysfakcji. Dzięki jego staraniom Pary Młode otrzymują swoje pierwsze fotografie już następnego dnia po weselnym zamieszaniu. Doszły nas słuchy, że niektóre pary oglądały pierwsze kadry także w dniu wesela!

Strona internetowa: https://jakmarzenie.pl/

Just Married

Czym dla Nas jest fotografia ślubna? To przede wszystkim pokazanie Waszej miłości ale również chwytanie emocji oraz relacji między ludźmi – spontanicznych i nieprzewidywalnych robiąc to niezwykle dyskretnie.

Just Married
Zdjęcie z sesji ślubnej autorstwa Just Married

Just Married to Monika i Paweł, którzy od 9 lat są szczęśliwym małżeństwem mieszkającym w Krakowie. Ich zdjęcia to przede wszystkim naturalność. Zarówno w kolorze jak i kadrach. Kochają kolorowe zdjęcia z delikatną obróbką oraz niewymuszone pozy, często złapane spontanicznie. Ale przede wszystkim szukają spojrzeń i uśmiechów, i ,,polują” na momenty.

Najważniejsze są dla studia Just Married są emocje, oprócz szczęścia, czasem łzy wzruszenia. Fotografując są ,,trochę jak ninja skradając się i łapiąc TEN moment”.  Monika i Paweł chcą aby wykonywany przez nich zdjęcia były ponadczasowe i podobały się zarówno teraz jak i za 20 lat, dlatego też kładą nacisk by zdjęcia były naturalne.

Strona internetowa: https://justmarried.com.pl/

Fotograf ślubny Krzysztof Kudła

Patrzę na ludzi i ich emocje. 

Nowi ludzie to nowa przygoda.

Spontaniczność to naturalność.

Krzysztof Kudła

Krzysztof Kudła kilku lat patrzy na ludzi i ich emocje. Fotografowanie pozwala mu odnaleźć ukryte pokłady wyobraźni. W swojej pracy stawia na naturalność, bo tylko szczere emocję są dla niego najważniejsze. Krzysztof ze swoimi Parami buduje relację, którą ma olbrzymi wpływ na prawdziwą historię. Każda historia ma dla niego znaczenie. Nowi ludzie to nowa przygoda. Każdy dzień to nowa przygoda.

Strona internetowa: https://kudlakrzysiek.pl/

Fotograf ślubny Paweł Kotas

Reporterskie spojrzenie i dyskrecja, to dwie cechy, na które kładę największy nacisk podczas wykonywania fotografii ślubnej.

Paweł Kotas

Zarówno kameralne ceremonie w małych kościołach jak i imprezy organizowane z rozmachem zasługują na prawdziwie i szczere zdjęcia ślubne. Nawet a w szczególności wówczas, gdy nie wszystko idzie z planem, ponieważ te ujęcia najbardziej zapadają w pamięć. Pary, z którymi Paweł Kotas współpracuje, doceniają jego dyskrecję podczas wykonywania reportażu ślubnego, umiejętność „łapania chwil” a także naturalną kolorystykę zdjęć.

Strona internetowa: https://pawelkotas.com/

Fotograf ślubny uwieczni Wasz wyjątkowy dzień. A jeśli szukasz więcej ślubnych inspiracji, zarejestruj się na Westwing i zyskaj dostęp do jeszcze większej ilości stylowych porad – dla Ciebie i Twojego wnętrza!