Szukaj

Łóżka dla dzieci

Sortuj
21 Produkty
Sortuj

Łóżka dla dzieci - różne rodzaje

Wygodne łóżko to podstawa dobrego snu, ale również zdrowego kręgosłupa. Szczególnie ważne jest to u dzieci, które cały czas rosną. W sklepie internetowym Westwing znajdziesz łóżka dla dzieci, które zapewnią komfort Twojej pociechy. Stylowe łóżka dziecięce, które dbają o zdrowie i prawidłowy sen malucha to doskonała inwestycja. Niektóre modele posłużą śmiało kilka lat i będą rosły wraz z dzieckiem.

Łóżka dla dzieci młodszych i starszych

Wiadomo, że dzieci szybko rosną i niemowlak, który na początku zajmuje niewielką część łóżeczka, za rok może się już do niego nie mieścić. Doskonałym rozwiązaniem jest łóżko dla dziecka, które rośnie razem z nim. Na naszej stronie znajdziesz modele ze szczebelkami, które będą Wam towarzyszyć od pierwszego dnia życia nawet do 3 lat. Kiedy dziecko jest już starsze i zaczyna chodzić, możesz spokojnie z jednej strony opuścić szczebelki. Dzięki temu maluch może w każdej chwili wyjść sobie bezpiecznie z łóżeczka i na własną rękę eksplorować świat.

Dla starszaka znajdziesz u nas piękne i stylowe łóżko dziecięce, które jest odpowiednie dla dzieci od 3. roku życia. Niektóre z nich rozkładają się do długości 205 cm, przez co są niezwykle uniwersalne. Dla starszych dzieci polecamy łóżko pojedyncze w rozmiarze 90 x 200cm, które posłużą na lata.

Łóżko dziecięce - jak je wybrać?

Wybierając łóżko dla dziecka, zwróć uwagę na kwestię bezpieczeństwa i materiały, z których jest ono wykonane. Na Westwing znajdziesz łóżka dla dzieci z drewna, dzięki czemu są solidne, stabilne i nie grozi im przewrócenie się podczas zabaw. Farby, którymi lakierowane jest łóżko dziecięce, powinny być nietoksyczne. Komfort spania i zdrową pozycję podczas snu zapewni materac oraz pościel odpowiednia dla dziecka . Jego wybór powinien być dostosowany do wagi dziecka. Zwróć uwagę również na materiał. Dobry materac zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, jest antybakteryjny i daje odpowiednie podparcie dla ciała dziecka.

Kup łóżka dla dzieci na Westwing

Łóżka dla dzieci dostępne w naszej ofercie gwarantują przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej pociechy, zapewniają odpowiednie warunki do rozwoju dziecka i są uniwersalne. Piękna stylistyka, ponadczasowa biel i nowoczesny design charakteryzują łóżka dziecięce, które znajdziesz w sklepie internetowym Westwing.