Szukaj

Przewijaki

Sortuj
3 Produkty
Sortuj

Przewijaki dla dzieci – niezbędny mebel do pokoju noworodka

Funkcjonalne, a jednocześnie przytulne wyposażenie pokoju dziecięcego jest wyzwaniem, przed którym stają wszyscy rodzice. Przewijaki dla dzieci są jednym z tych elementów, których nie może zabraknąć w pokoju nowego członka rodziny. Wybór odpowiedniego modela z oferty znajdującej się w sklepie internetowym Westwing sprawi, że korzystanie z mebla będzie łatwe i wygodne.

Przewijak – jak wybrać najlepszy?

Wygoda, jaką w pierwszych miesiącach życia noworodka zapewnia przewijak, jest nie do przecenienia. Mebel ten może występować w kilu wariantach, a jednym z nich komoda z przewijakiem, która oprócz komfortu zmieniania pieluszek zapewnia również miejsce do ich przechowywania. Mniej zintegrowaną opcją jest przewijak na komodę, który jest po prostu nakładką umieszczaną na meblu. Decydując się na zakup, jakim jest przewijaka na komodę warto zwrócić uwagę, czy jego wielkość jest taka sama, jak naszego mebla. Innym miejscem, w którym często kładzie się przewijaki dla dzieci jest łóżeczko: dedykowana nakładka sprawia, że przewijak na łóżeczko zapewni przestrzeń do swobodnego zajmowania się noworodkiem. Łóżeczko z przewijakiem jest meblem pełniącym dwie funkcje jednocześnie: jego wygodne wnętrze zapewnia dziecku spokojny sen, a przewijak na łóżeczko sprawia, że pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza.

Komoda z przewijakiem – praktyczne rozwiązanie

Wybierając przewijaki dla dzieci warto wziąć pod uwagę kolorystykę pokoju oraz jego wielkość. Jeśli w pokoju jest sporo miejsca pod rozwagę można wziąć osobny mebel, jakim jest komoda z przewijakiem. Jeśli z kolei miejsca nie ma zbyt wiele, wystarczy przewijak w formie nakładki na komodę lub łóżeczko, a nawet zwykłe łóżko.

Przewijaki dla dzieci mogą być także wielofunkcyjne. Miękką i funkcjonalną poduszkę w formie prostokąta lub kokonu można nie tylko przenosić, ale także zabrać w podróż: odpowiednie uchwyty zapewnią bezpieczeństwo i stabilne położenie. W trakcie podróży czy podczas odwiedzin u przyjaciół sprawdzą się również maty do przewijania, które w najbardziej potrzebnym momencie zapewnią odpowiedni komfort – zarówno dziecku, jak i rodzicom.

Kup przewijaki na Westwing

Niezależnie od tego, czy dysponujemy sporą ilością miejsca, czy jest go ograniczona ilość, przewijaki dla dzieci są akcesoriami, w które warto się wyposażyć spodziewając się powiększenia rodziny. Może być to zarówno niewielka mata, łóżeczko z przewijakiem, jak i komoda od razu dostosowana do przewijania. Szeroka oferta tego typu akcesoriów znajdująca się w sklepie internetowym Westwing pozwoli na dokonanie trafnego i zapewniającego komfort wyboru.