Szukaj
Zarejestruj sie i otrzymaj voucher 50 zł!

Łóżeczka dla niemowląt

8 Produkty

Łóżeczka dla niemowląt – różne rodzaje

Wygoda i bezpieczeństwo są jednymi z kluczowych kwestii, o jakie powinni zadbać opiekunowie w pierwszych miesiącach życia nowego członka rodziny. Łóżeczka dla niemowląt są jednymi z tych mebli, z którymi mają one największą styczność. Łóżeczka niemowlęce w sklepie internetowym Westwing występują w wielu wersjach, z których można wybrać tę najlepiej odpowiadającą naszym wymaganiom.

Łóżeczko dziecięce – jak wybrać?

Tak jak dorośli cenią sobie niczym niezakłócony sen, tak i dzieci powinny mieć zapewniony odpowiedni komfort. Łóżeczka dla niemowląt powinny być przede wszystkim wykonane w sposób zapewniający bezpieczeństwo, z materiałów spełniających wszelkie normy. Łóżeczka niemowlęce można również dopasować do stylu, w jakim urządzony jest pokój: klasyczne drewno czy elegancki metal w kolorze białym lub czarnym pozwolą na dopasowanie łóżeczka do wystroju.

Piękne łóżeczka dla niemowląt mogą być także praktyczne, z możliwością regulacji wysokości części z materacem. Uzupełnieniem łóżeczka dla dzieci mogą być gniazdka i śpiworki niemowlęce, które dodatkowo zadbają o odpowiednie i bezpieczne ułożenie maluszka.

Łóżeczko dla niemowlaka – ważne zasady

Wybierając pierwsze lub kolejne już łóżeczko dla niemowląt warto zwrócić uwagę na materiały, z których jest wykonane, jego wielkość i wygodę użytkowania. Wspomniana regulacja dna łóżeczka dla niemowlaka podnosi funkcjonalność i sprawia, że łóżeczko może być używane przez kilka lat, aż do czasu kupna „dużego” łóżka.

Łóżeczko dla noworodka będzie bardziej praktyczne z dnem uniesionym wysoko. Z kolei mebel dla dwulatka będzie mógł mieć dno zawieszone na najniższym poziomie. Piękne łóżeczka dla niemowląt mogą mieć również ozdoby w postaci baldachimu, który nie tylko osłania przed światłem, ale również służy do zawieszenia ozdób. Miłym uzupełnieniem pokoju dziecięcego może być również kołyska będąca zintegrowaną częścią łóżeczka dla niemowląt lub osobnym meblem. Kołyska dla dzieci pomoże w usypianiu i uspokajaniu niemowlaka, co może być nieocenioną pomocą w jego pierwszych miesiącach życia.

Kup łóżeczka dla niemowląt na Westwing

Przyjemny sen wpływa na prawidłowy rozwój i sprawia, że pomiędzy godzinami snu maluszek jest spokojniejszy. Łóżeczko dla noworodka czy łóżeczka dla niemowląt są meblami, które spełnia jedną z ważniejszych ról, zapewniają odpowiedni odpoczynek dziecku i wygodę rodzicom. W sklepie internetowym Westwing znaleźć można zarówno łóżeczko dziecięce wykonane z drewna, jak i stylowego metalu, w różnych kształtach, wielkościach i kolorach.

Wygodna i prosta dostawa

100 dni na darmowy zwrot

Dział Obsługi Klienta 22 290 3000