Szukaj

Szafy dla dzieci

Sortuj
29 Produkty
Sortuj

Szafy dla dzieci - różne wersje

Pokój dziecięcy to przestrzeń, w której dziecko ma się dobrze czuć, spędzać czas na zabawie i rozwijać się. Jednak trudno utrzymać porządek bez choćby niewielkiej szafy dla dzieci. Stylowe szafy do pokoju dziecięcego w różnych rozmiarach znajdziesz w sklepie internetowym Westwing. Szafa dziecięca pomieści ubrania, akcesoria dziecięce lub zabawki.

Szafa do pokoju dziecięcego - dlaczego warto ją mieć

Dzieci uwielbiają przestrzeń, aby móc się swobodnie bawić i rozwijać swoją kreatywność. Warto im to zapewnić, tworząc w ich pokoju miejsce do zabawy. Dobrze zaprojektowana szafa dziecięca, nawet pomimo małych rozmiarów, pomieści najpotrzebniejsze rzeczy i uporządkuje przestrzeń, a przy okazji nie zabierze miejsca na beztroską zabawę.

Szafy dla dzieci to nie tylko praktyczny mebel do przechowywania ubrań czy zabawek. W naszej ofercie mamy stylowe szafy dla dzieci, do których z łatwością dobierzesz np. praktyczny stolik lub krzesełka dla dzieci. Dzięki temu stworzysz komfortową i przytulną przestrzeń.

Szafy dla dzieci - jaką wybrać

Szafa do pokoju dziecięcego powinna być przede wszystkim stabilna, aby nie zagrażać bezpieczeństwu dziecka. Dlatego ważny jest materiał, z którego jest wykonana. Na Westwing wybierzesz szafy dla dzieci wykonane z drewna bukowego, które pokryte jest białą farbą wolną od toksyn. Uniwersalny kolor ułatwi stworzenie aranżacji w dowolnym stylu. W środku znajduje się wygodny drążek na ubrania z regulacją wysokości oraz pojemne półki do przechowywania. Szafy dziecięce mają również szufladę idealną na chowanie zabawek lub drobnych akcesoriów.

Przy wyborze szafy do pokoju dziecięcego zwróć również uwagę na uchwyty i system otwierania szaf. Szafy dziecięce z mosiężnymi uchwytami mają niepowtarzalny charakter. System softclose użyty w szufladach gwarantuje ciche domknięcie, z którego bez obaw możesz korzystać nawet gdy Twój maluch śpi.

Kup szafy dla dzieci na Westwing

W sklepie internetowym Westwing wybraliśmy najlepszej jakości szafy dla dzieci, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów (małych i dużych). Znajdź idealny model, zamów go, a już niedługo będziesz się cieszyć uporządkowaną przestrzenią i stylowym wyglądem pokoju Twojego dziecka.