Szukaj

Talerze ceramiczne

Ceramiczne talerze: estetyka i funkcjonalność

Trudno wyobrazić sobie stół bez talerzy ceramicznych: zarówno z praktycznego, jak i estetycznego punktu widzenia to must have każdego domu. Stosowane w różnych okolicznościach i na różne okazje, sprawdzają się od śniadania do wieczora, ale także na wyjątkowe okazje.

W naszej ofercie znalazły się zarówno talerze sprzedawane pojedynczo, jak i zestawy. Dzięki temu można je dowolnie łączyć, tworząc spersonalizowane komplety. Do selekcji trafiły też minimalistyczne, jednokolorowe modele, ale także talerze we wzory.

Inny talerz ceramiczny do każdego stylu

Monotonnej codzienności możesz dodać kolorytu podchodzą z kreatywnością nawet to banalnych czynności, takich jak nakrycie do stołu. Otaczaj się przedmiotami, które Cię cieszą i są estetyczne! Wybierając komplet talerzy ceramicznych, pamiętaj, że będą z Tobą na co dzień, więc wybierz na te, które najlepiej rezonują nie tylko ze stylem Twojego wnętrza, ale też gustem.

Twoje nowe talerze ceramiczne mogą być nie tylko zwyczajną zastawą, ale też przedmiotem, który ozdobi stół. Pięknie zaprezentują się na lnianym lub bawełnianym obrusie. Dopasują się też z łatwością do różnych stylów aranżacji stołu. Oto kilka pomysłów:

  • na stole w stylu rustykalnym połącz je z wazonem z polnymi kwiatami i lnianymi serwetkami;

  • w stylu boho sprawdzą się zarówno te gładkie w kolorach ziemi jak i połączenie różnych wzorów. To zależy od Ciebie, czy chcesz odtworzyć wrażenie śródziemnomorskiej odsłony boho czy bardziej egzotycznej;

  • do nowoczesnego mieszkania postaw na talerze w kolorze czarnym lub szarym, będą zawsze aktualne i cool, zwłaszcza w połączeniu z czarnymi sztućcami.

  • Jak jeszcze wykorzystać talerze ceramiczne w mieszkaniu

    Oczywiście głównym zastosowaniem talerzy z ceramiki jest nakrycie stołu. Jedna możesz też wykorzystać je na inne sposoby w Twoim domu. Na większym talerzu możesz też przecież wyeksponować owoce. Jeśli zdecydujesz się na ceramiczny talerz we wzory może się on przemienić w prawdziwą dekorację nie tylko stołu, ale też na przykład regału lub nawet ściany. A na mniejszym talerzyku możesz wyłożyć biżuterię w łazience lub na szafce nocnej.

    Nie możesz się już doczekać kolejnej kolacji? Sprawdź naszą ofertę ceramicznych talerzy i wybierz Twój ulubiony zestaw!